Sayfa 214/216 İlkİlk ... 114164204212213214215216 SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Acaba yazıda gecen yasal kesintiler nedir..bir fikriniz var mı

2.  Alıntı Originally Posted by Gokhan777 Yazıyı Oku
    Acaba yazıda gecen yasal kesintiler nedir..bir fikriniz var mı
    https://www.google.com.tr/url?sa=t&s...kTRclRwKy3S4Ww

3. Hocam bilgiler ve linkler için teşekkürler..pmvr3 sisteminde gerçekten herşey çok şeffaf ve güvenilir..benim anladığım kazancımız oranında stopaj ve vergi kesintisi haricinde bir kesinti olmayacak...satıştan elde edilen gelirin tamamı dağıtılacak ..

4. Satıldıktan sonra değil. Satışı takiben söz konusu bedellerin tamamı tahsil edildikten sonra iki iş günü içinde ödenmelidir.

5. Merhabalar herkese..gecen gün tokinin müzayedesinde satılmayıp kalan 2 adet daireyi almak istedigim icin aradim 2 si de satilmisti...arayali 15 gün oldu..satis sozlesmesinden sonra 10 gün icerisinde paranin tokinin hesabina yatmasi gerektigini biliyoruz...peki bu evlerin hepsi satıldı..2 iş günü de geçti..neden halen hisse karsılığı para yatmadı hesabımıza bilen var mı acaba..

6. Biraz paraya sıkıştım.Elimdeki hisseleri ucuzdan satmak zorunda kalacağım..Eminim benim gibi birçok insan vardır...acaba bu konuda bilgi alabileceğimiz bir telefpn numarası var mı?

7. Park Mavera III projesinde 17.03.2020 tarihi itibariyle tali edime konu 61 adet konutun tamamının satış tutarları tahsil edilerek satış işlemleri tamamlanmıştır. İzahname doğrultusunda, satıştan elde edilen ve katılım bankası hesabında değerlendirilen fon, yasal kesintiler yapıldıktan sonra 20.03.2020 tarihinde sertifika sahiplerine sertifikaları oranında dağıtılacaktır.

8. Merhaba ne kadar fiyat öngürüyorsunuz

Sayfa 214/216 İlkİlk ... 114164204212213214215216 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •