Sayfa 185/216 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

Alıntı Originally Posted by Deniz14 Yazıyı Oku
    Sabah daha ucuza alabilecekken bir miktar hisdeyi 42 ₺den aldım yine fayda etmedi. Allah büyük bizim de onlarla oynayacağımız günler yakın inşaallah
    Bugun fiyat 42 lirayi hic gormedi gardas

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Eyvallah direnmeye devam

3.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Bugun fiyat 42 lirayi hic gormedi gardas

Bu topikte garip şeyler oluyor...

Sn eregltuprs sende alacaksan al. 32 liralarda cok bilmislik ben bilirimcilik yaptiniz simdi kedi gibi dolasiyorsunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Sn eregltuprs sende alacaksan al. 32 liralarda cok bilmislik ben bilirimcilik yaptiniz simdi kedi gibi dolasiyorsunuz.

29 liraya satılsa hakkıydı. Çok pahalıya arz ettiler malesef ülkemizde tüm arzlar bu şekilde yani konut olmuş sanayi olmuş fark etmiyor. Sonra konut sektöründeki krizle beraber çok ciddi düştü, bakarsanız 32 liralar benim 29 lira dediğim arz fiyatının da altına tekabül ediyor paranın zaman değerini düşünürsek. Şimdi bence ederinde ve hele oturmak isteyen için fırsat. Inşallah sorunsuz sıkıntısız biter proje yatırımcılar dairelerine kavuşur diyelim.

6. insaat ne durumda bilgisi olan var mi? soz verdikleri tarihte bitirecekleri bir calisma hizi var mi? en son 7-8 ay once gormustum.

7.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku

Şu anda sebze kuyruğundayım...Açlığımı giderebilirsem ev de alacağım bu projeden umarım...Herhalde...Ömrüm yeterse...

8. Hisse 42.80 li rakamlara bir çıktı hemen müdahale eden oldu. Bir miktar düştü

Sayfa 185/216 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •