Sayfa 204/216 İlkİlk ... 104154194202203204205206214 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. Arkadaş hergün 2 milyonluk alan satan var yine de yerinden kımıldamıyor hisse. Tüm mantıklar buna cevap veremez. Ne saçma sapan bir durum

2.  Alıntı Originally Posted by Deniz14 Yazıyı Oku
    Arkadaş hergün 2 milyonluk alan satan var yine de yerinden kımıldamıyor hisse. Tüm mantıklar buna cevap veremez. Ne saçma sapan bir durum
    hocam başından beri ben hep söylüyorum bunlar bence anlaşmalı satışlar ama kimseyi inandıramıyorum hafta başından buyana neredeyse 5 milyonluk satış oldu hisse zerre kımıldamıyor borsada bu gün itibarıyle 103 daire kaldı ve hızla azalıyor. kim kime müteahhidde 75 TL olan hisseyi neredeyse %90 zararına 40 TL ye verir. inşaat maliyetleri geçen seneden buyana %25 artmışken
    ytd değildir.

3. Al gülüm ver gülüm o işlemler ağa av çekmek için...Karşılıklı yani...Gerçek alım değil...

4. Satmadığımız sürece bunlar bu oyunu döndürebilir mi

5.  Alıntı Originally Posted by Deniz14 Yazıyı Oku
    Satmadığımız sürece bunlar bu oyunu döndürebilir mi
    eğer bu daireleri gerçekten istiyorlarsa ki durum bence onu gösteriyor asla döndüremezler kimse 2 sene önce aldığı fiyatın altında şunun şurası 8 ay kalmışken hisse satmaz. ben zaten hep söyledim son işlem gününe yani 6 nisan 2020 tarihine kadar piyasa fiyatını yakalamadığı sürece asla 1 tane bile satış yapmayacağım

96 daire kaldı. Emeklilik fonlarinin elindeki ya bugün bitiyor ya yarın bakalım artık son satıcılar almak isteyen ne kadar yukarı cikabilecek

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    96 daire kaldı. Emeklilik fonlarinin elindeki ya bugün bitiyor ya yarın bakalım artık son satıcılar almak isteyen ne kadar yukarı cikabilecek

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    valla cafer hocam benim kanaatim 42,5 TL yi bile göstermiyecekler benim zerre umudum yok artık sonuna kadar bekleyip göreceğiz inşaat maliyetleri proje başlamasından buyana %45 artmış sırf maliyet hesabını yansıtsalar 60 TL olur ama kim ne amaçla satıyor alan niye alıyor ben bu işden hiç bir şey anlamdın anlayan bizahmet anlatsın

8.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    valla cafer hocam benim kanaatim 42,5 TL yi bile göstermiyecekler benim zerre umudum yok artık sonuna kadar bekleyip göreceğiz inşaat maliyetleri proje başlamasından buyana %45 artmış sırf maliyet hesabını yansıtsalar 60 TL olur ama kim ne amaçla satıyor alan niye alıyor ben bu işden hiç bir şey anlamdın anlayan bizahmet anlatsın
    Bu fiyatlara yakin zamanda hisse alabilen oldu mu?
    Alici da satici da cok istahli. Fiyat sabit. Satislar hemen daireye donusup borsa kotundan cikiyor. Dolayisiyla alislar da satislar da gercek.
    Herhangi biri rahatlikla hisse alabiliyor mu yoksa kimsenin fazla ortalikta olmadigi kisa aralikli zaman dilimlerinde alici ve saticinin birbirini bilerek yaptigi islemler mi?

Sayfa 204/216 İlkİlk ... 104154194202203204205206214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •