Sayfa 286/455 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon
Arama sonucu : 3635 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1. Katılıyorum gözden kaçırılmaması gereken ayrıntılar bunlar ayrıca başka ceza gelirmi onu takip etmeli

2.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Galip genelde taban sonrası yine bir %10 en az indiriyor ancak bu defa ne yapar bende kestiremiyorum, aşağıda 80 kuruşlar yukarda 2,50 ler, hisse 1,20

Bakalım napacak.ytd

120 ye çok mal verdi açılış yukarı olmaz kanaatındeyim ytd

3.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Sen diyorsunki yarin taban olur . Olursa hepsi gelir, bakalım ne kadar gelecek göreceğiz.

Bugunki işlemlere bakınca 20 milyon lot hacim yaklaşık 10 milyonu 1,30 ile 1,20 arası olmuş. 6,5 milyonu da taban bunun. Birazdan alıcıların maliyetini yapıştırirım buraya. 1,28 ortalama. 1,24 aşağısı yok. Yarin belki bir 1,29 lari gösterebilirler de belli olmaz. Egerki karşılıklı dalavere cevirmedilerse. Ytd
    Taban vs demiyorum hocam. İnşallah olmaz hatta keşke tavan olsa. Zira elimde mal var. 1.20 bugün alımım var. Aşağı geldikçe de taban marjı küçülüyor. Yarın 24 kademe var. Bugün 30 kademe vardı. Ancak ben beklemek için aldım. Hisse yakında trade ettirecek o zaman maliyet çok düşecek. Her şey olabilir, kimse bilemez.

4.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Sen diyorsunki yarin taban olur . Olursa hepsi gelir, bakalım ne kadar gelecek göreceğiz.

Bugunki işlemlere bakınca 20 milyon lot hacim yaklaşık 10 milyonu 1,30 ile 1,20 arası olmuş. 6,5 milyonu da taban bunun. Birazdan alıcıların maliyetini yapıştırirım buraya. 1,28 ortalama. 1,24 aşağısı yok. Yarin belki bir 1,29 lari gösterebilirler de belli olmaz. Egerki karşılıklı dalavere cevirmedilerse. Ytd
    Ben de aynı şeyleri düşünüyorum. Önceki yazımda belirtmiştim. 1, 18-19 dan dönüp 1, 28-29 çıkartır ordan gömer. Ben olsaydım böyle yapardım demicem çünkü onun gibi gaddar asla olamam. Ben olsam 5 tavan çeker herkesi zarardan kurtarırdım. Ne olursa olsun almıyorum. Aldığımızı 1, 39 dan zararına verdik zaten. Benden daha fazla koparmasına izin vermeyeceğim. Sonuçta bizimkisi tahmin gaddar adam galip bu belli olmaz 2 taban daha yapsa yine şaşırmam. Yalnız yarın bir devre kesicilik hareket brüt takasa girmesine yeter bunu da gözardı etmeyin derim. Eğer galibe gömerseniz de sevinirim. ytd

5. Şahsi tahminim bir daha taban yapmayacağı eğer satışa devam edecekse bile tekrar ilk seans içi 1.34 lere kadar çıkarıp yine 1.20 ler veya 1.17ler gibi düşüşün sonlanacağı kanaatindeyim bir müddet ise buralarda demleneceğini düşünüyorum.

6. Mrgyo 1.99 seviyesini sürekli stop olarak koymustuk.

Bizi aynı isimle twitterdan takip edebilirsiniz.

[attach=confıg]13671[/attach]
    [attach=confıg]13672[/attach]
    Attached Images Attached Images

7. Bu adamın derdi neydi bu kadar sattı...sirket sahipleri umrunda değil sanki...halbuki bal gibi haberleri var...bu şirket batmadıysa tabi bu destekte kalacaktır..yoksa 1 altına hazır olunmalı....ya da satıp zararına çıkmalı...y.t.d...

8.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Bu adamın derdi neydi bu kadar sattı...sirket sahipleri umrunda değil sanki...halbuki bal gibi haberleri var...bu şirket batmadıysa tabi bu destekte kalacaktır..yoksa 1 altına hazır olunmalı....ya da satıp zararına çıkmalı...y.t.d...
    Derdi her zaman ki derdi ky yı sövüşleyip para kazanmak. Adama 6 ay öncesinde başlamış 1 in altında toplamaya. Çoğunluğunu 1,50 üzerinde satmış. Buraya yatırdığı parayı ikiye katlamış. Elinde tahminen 5 milyon hisse kalmış nerden verirse kar. Başka ne olsun. Hissenin birton uzun vadeli müşterisi olmuş. 0, 60 tan 1, 20 ye gelmiş martı patronları da memnun daha ne olsun. Bakınız spk da bunlardan yana mal bitmeden brüt takasada almadı. Eminim ki bugün devre kesici yemeden çoğunluğunu 1, 20 lerden yedirip malı bitirip hisseyi bu fiyatlarda bırakıp gidecek. Sonrası hisse yatay seyreder. 2 ay sonra 1, 20 den 1, 50 ye kadar toplar. Onları da 2, 5 tan satar. Ytd

Sayfa 286/455 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •