Sayfa 354/455 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 3636 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1. Kayserili gitti herhalde. Sesi çıkmıyor artık

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by erdempol Yazıyı Oku
    Derinlik atabilecek varmi

..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by iiiskender Yazıyı Oku
    ..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler. Adamlar altada ustede set çekmişler bu kadar lotun aşılması zor gibi.

4. Haftaya bu hissenin geleceği yer 1,13 ler mal kendini belli ediyor

5. Burutten çıkınca 1,36 gapli acar diyeni getirin bana, bu arkadaş herhalde gap i güneydoğu anadolu projesi sanıyor, ne gap kaldı ne pencere yine geldiği yere gitti ya la.

6.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Burutten çıkınca 1,36 gapli acar diyeni getirin bana, bu arkadaş herhalde gap i güneydoğu anadolu projesi sanıyor, ne gap kaldı ne pencere yine geldiği yere gitti ya la.
    Arkadaşım sürekli yorum yapanları eleştiriyorsun ama senin de bir fikrini yorumunu okuyamıyoruz. Peki sen ne düşünüyorsun? Bitti mi operasyon satalım mı zararına 3800 Tl zarardayım. Bir analiz tahmin de siz yapında bizde faydalanalım.

Kendi yorumuma gelirsek dünde bugünde hissede küçük yatırımcı yok hisseye atlayan falanda olmuyor, aşağıdaki basamaklarda bom boş o alttaki 3-4 basamaktaki 150.000 er civarı malıda dikkate almayın o malların 50.000 er lotu günlükçü tanıdığım birinin malları hızlı aşağı yapıpta elinde kalmazsa 1 üst basamaktan hemen verir elinde kalırsa anca uzuncu moduna geçer. Gerçek alıcı anca 20 - 30.000 lotu geçmiyor. Ancak üst basamaklar bilinçli bir şekilde ciddi dolu tutularak hisse yavaş yavaş aşağıya baskılanıyor. Spek gelince zaten belli oluyor ve hızlıca alt basamak boş ken yukarıları toplayarak kaldırıyor. Tahminim bir kaç gün daha böyle geçicek ama ben hala umudumu koruyorum özellikle MARTI daki hareketler bi şeylerin hazırlığı işareti veriyor. Ama yine hatırlatalım bunlar benim tahmin ve görüşlerim kendi fikriniz ve mantığınız süzgecinden geçmeyen görüşlere uymanız zararınıza neden olabilir. Sonradan çıkıpta onu dedin bunu dedin demeyelim. Yoksa bu forumunda bu yazılarında bir anlamı olmaz. Keşke hissenin speği ben olsamda direk olacakları söylesem.

7. SM-G7102 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. SM-G7102 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 354/455 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •