Sayfa 43/455 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 3634 madde; 337 - 344 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Yapıkredi aldığını vermişte alıcılarda iş yok mal dağılmış güçlü alıcı gerek benim düşüncem böyle senin düşüncen nedir ben böyle düşündüm yanılıyor olabilirim
    mal karşılandıysa güçlü alıcı şartı yok , daha fazla kişinin alması her zaman kötü değildir , bence zaten mal toplu...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    yeni hareket bekliyorum , hem bu sefer belki gyo öne geçer...

Ağzından bal damlıyor inşallah diyelim abi martıya 5 yaklaşsa yine yeterde nerdeee

3. Yarın mübarek gün biraz olsun artı yapar inşallah.herkese hayırlı kandiller

Herkese hayırlı kandiller . Yarın güzel bir gün olur inş. Haftayı güzel kapatmak adına.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım hıcbır sekılde yatırım tavsıyesı degıldır. Tamamen saçmalamadır.
    Yatırım Tavsiyelerini sadece Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesine sahip olan kurumlardan alınız.

5. Yeni gördüm 50 kapatmış. Bugün iyi olur umarim

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Marti açılışı iyi yapmadi. Mrgyo iyi direniyo bakalim nereye kadar direnebilecek.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. birileri 49 dan 50-100-200 bin basıyor hayırdır inşallah
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8. 49 da iyi tutundu destek burası diyebiliriz bu mübarek günde 50 üzerinde işlemlerini bekliyoruz
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 43/455 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •