Sayfa 450/455 İlkİlk ... 350400440448449450451452 ... SonSon
Arama sonucu : 3634 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1. Burda yazılanlara itibar etmeyin.herkez yazar şuraya buraya gidecek diye . Sanal alem en iyi yalan yazma yeridir kötü sonuçlar doğurabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by Tiger41 Yazıyı Oku
    yine tavan.1.37-180522-11:38
    1 .22 indi.teknik şişti dedik.asansör hisse oldu.

3. Asansör en üst kata çıkacaksa sorun yok halatları koparsa ayvayı yedik

Alıntı Originally Posted by tavancıirfan Yazıyı Oku
    Burda yazılanlara itibar etmeyin.herkez yazar şuraya buraya gidecek diye . Sanal alem en iyi yalan yazma yeridir kötü sonuçlar doğurabilir.
    Diyenin nick i de tavancı irfan

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
    Döner bakarsın geçmişte ne yazmış? Niye yazmış?
    Kime itibar edeceksen ona itibar edersin.
    Burada kimse çocuk değil. Herkes aklı başında yetişkin insanlar. Kime itbar edecek kime etmeyecek az çok bilirler.
    Burası tavancı nickli telegram soyguncularının forumlarına benzemez.
    Benim de yorumlarına değer verdiğim çok yorumcu vardır. Bazen onlardan da sufle aldığım olur. İncelerim, kafama yatarsa değerlendiririm.

Ne demek istediğim az çok anlaşılmıştır.

5. 1 aylık brüt cezası geldi. Bundan bir cacık olmaz zaten % 50 prim yapmış.fazla bile gitmiş.tekrar 1 lirada düşünürüz.

6. Asansör gibi sürekli devre yaptı.kafasına cezayı yedi

7.  Alıntı Originally Posted by tavancıirfan Yazıyı Oku
    1 aylık brüt cezası geldi. Bundan bir cacık olmaz zaten % 50 prim yapmış.fazla bile gitmiş.tekrar 1 lirada düşünürüz.
    TABANCI alamıyormusun malları sanırım bir yüzde 50 daha yukarı çıkacağız en iyi hareketler brüt takasda yapılır boşuna sokmadılar 2.30 kadar ben burdayım

8. Boş beleş paylaşımların kimseye faydası olmaz, keşke admin gelip temizlese. Neyse tüm kur riskine rağmen ortak olduk. Kur riskinin kabaca 2/3ü Euro, 1/3ü Usd, Heidi misali en azından Euro tarafındaki hasar daha az diyelim. Potansiyeline bakınca bu handikapa rağmen ortak oldum. Bu handikap olmasa zaten bu fiyattan ortak olamazdım.

Sayfa 450/455 İlkİlk ... 350400440448449450451452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •