Sayfa 305/455 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 3634 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1. Yarın yukarı gün içi çünkü yukarıdan atlayanlar satamayacaklar aynı gün o nedenle önce yukarı malı verdimi sonra aşağı bence böyle olabilir. Sonraki gün yani perşembe tekrar aşağı ki Çarşamba alanlar üzerine yıkılmasın. Artık o satışlarda alıyor görünen iş ve ak daki mallarda onları çıkmak için de yukarı yapacak onların maliyeti yukarı da. Ne kadar yukarı o kadar iyi.yarın alırken gün içi sayamayacağınızı düşünün.

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    2010 2012 dönemi halka açılmalar tam bir soygun oldu

ozbal da bir başka örneğidir bunun..

4 tl lerde 70 kuruşa kadar verdiler..

Bu hisselerde süreç söyle işliyordu o zamanlar..
    Halka açılış fiyatı atıyorum 4 tl..
    Patron bakıyor talep yok..

Bir spekülatör ile anlaşıyor 30milyon lotu 2 tl den satıyor 60m u cebine alıp çekiliyor..
    Tahta 4 tl den açılınca spekülatör patronun yaydırdığı sahte haberler eşliğinde (bedelsiz yabancı fon ile anlaşma vara viri işte) gelene gidene 300 500 lot bile bakmadan veriyor.
    Arada bir hacimsiz üstteki kendi mallarını çizerek döne döne öpe öpe evire çevire bir yukarı bir aşşa satıyor..
    Halka açık forumlarda teknik analiz adı altında spekülatörün ekmeğine yağ sürenler (bilerek veya bilmeyerek ama çoğunlukla bilerek ...cabası)

1.50 tl ye kadar satsa 2 tl den peşin ödeyerek aldığı malı 2.50 2.60 ortalama ile çıkıyor..
    Bu arada kendi de satışda olduğundan ötürü korkmadan açığa satış da yapıyor..oradan da kar yazıyor..

Mal devri bittikten sonra senelerce yaprak kımıldamıyor..

Grafikler herşeyi gösterir..bakmasını bilene..

Borsa böyle biryerdir arkadaşlar..
    tebrikler olay budur anlayana

3. Viva kardeş bu hisse bu ay sonuna kadar 1.30 lara gelebilirmi....yoksa şubat ayındami olabilir...

4. Yarın için yorum bekleyene yarın hıssede taban falan olmaz cunku hısse zaten her turlu burut takası fiyatladı lakin bu hissede operasyon bitmiştir hafta sonu 2.20 leri tekrar göreceğini düşünmüştüm ama şu anda fikrim bu hisse en fazla 1.50 lerı görür devamını beklemeyin agalar ytd ayrıca galıpın hıssesı bıttı ama metronun elınde hala hısse var dıye bılıyorum yanlıs hesaplamadıysam

5. angel's peninsula - Marmaris çok iyi fiyata satılmış diye bir duyum aldım. Otellerin değerini kıyaslamada önemli. Bu bilgi doğrumudur, haberi olan var mı?

6. 1.50 derken şubat ayı içinidir...orta vadede ulaşımı acaba 2 üzeri...yt.d...tsk..

7. Bu şirketin değil kozanın sanirim

8.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    1.50 derken şubat ayı içinidir...orta vadede ulaşımı acaba 2 üzeri...yt.d...tsk..
    1.50 yi mike mike gösterecekler çünkü bu kadar satışı ky karşılayamaz tekrar bu hisseyi alan kişiler gücü varsa 2 3 gün sonra da olabilir 1 ay sonrada olabilir ama görecek yalnız umutlu olmayın bu hissede ytd benim düşüncem beni bağlar o yüzden bu deliyi çok dinlemeyin

Sayfa 305/455 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •