Sayfa 404/455 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454 ... SonSon
Arama sonucu : 3634 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1. Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim A+ A-
    Özet Bilgi
    Kayıtlı Sermaye Tavan Artırımı
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
    Hayır
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    28.12.2018
    İlgili İşlem
    Kayıtlı Sermaye Tavanı Artırımı
    Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    200.000.000
    Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    500.000.000
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni)
    31.12.2023
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No
    7.Madde
    Ek Açıklamalar
    Şirketimizin 28.12.2018 tarih 996 sayılı Yönetim Kurulu Toplantısı'nda;

Şirketimizin gayrimenkul yatırım ortaklığı statüsünden çıkarak gayrimenkul yatırım A.Ş.'ne dönüşümü amaçlı esas sözleşme değişikliği kapsamında; Sermaye Piyasası Kanunu'nun 18'nci maddesi hükmü ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun, II.18-1 sayılı Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği çerçevesinde; "yeni bir tavan" (500.000.000 TL) ve "yeni bir 5 yıllık süre" (2019- 2023) konusunda izin için de Sermaye Piyasası Kurulu ve ilgili Bakanlığa başvurulmasına karar verilmiştir.

2. şirket sermayesini artırıyor...neden acaba..dışardaki üçkaatçilardan kredi sağlayamadığı,yatırımcılardan yani bizlerden bedava kredi sağlamak için mi..altı ay bir süre var..neticede bedelli sermayeyi artıracaklar..neden mrgyo nun dönüşmesini istediler..cevapları olan varsa yazsın..amaçları nedir...

3. durumu iyi analiz etmek lazım batakta olan şirketler bedelli ile yatırımcıyı soyuyor

4. benim merak ettiğim bedelli yapması değil..o da bu fiyatlardan yapamayacağını biliyor..spk onaylamaz..onaylasa da hisseyi kim alacak kendisinden başka..asıl şunu merak ediyorum..neden gayri menkul şirketi değilde anonim şirket..burdan bir şey amaçlaması lazım..amacı ne..

5.  Alıntı Originally Posted by kayhankaya Yazıyı Oku
    Yatırım ortaklığından çıkıp yatırım A.Ş ye dönecekmis, kap a haber gelmiş ayrılma hakkı tanınmış 0.66 0.67 TL civarinda
    Ayrılma hakkını nasıl ve ne zaman kullanabiliyoruz,bilgisi olan arkadaş var mı acaba.bizleri aydınlatırsa memnun oluruz.

6. Anonim şirket in olumlu yanları daha fazla mı olur acaba

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. BU hisse hakkında bilgi sahibi bir arkadaş hisse nin gidişatı hakkında bilgi verirse sevinirim.

8. Tahminim fuzuli yere anonim şirket yapmazlar bir plan dahilinde sonraki günlerde açıklama gelir......

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 404/455 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •