Sayfa 441/455 İlkİlk ... 341391431439440441442443451 ... SonSon
Arama sonucu : 3633 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1. Hisse turizmlere sıra geldiğinden sert hareket yapacağı kanısındayım birde bankalarla yapılandırma işi hallolursa iyi yerlere gelebilir
    Ytd

2. Mayıs ayı bu kağıdın ayı olacak sebebi en ucuz bu kaldı ayrıca denizbank ile borç yapılandırma haberini yakın zamanda bekliyorum kendi şahsi beklentim tarihi zirve 1.80 geçilecek ky bıktırılıp kaçırılmış forumlardanda anlaşılan o zamanı gelmiş
    Ytd

3. Tatil yerleri açılma haberleri turizm hisselerini hareketlendirecektir
    Ytd

4. 1,09 kırdığı an ilk durak 1,40 yolcusu
    Ytd

5. Dediğimde yanılmadım 1,40 a kadar ralli sonrası denizbankla yapılandırma haberine bağlı
    Ytd

6. Birde şöyle bakalım avrupadaki yatırımcılar yaşlıları için en ideal türkiye olduğunu anladı antalya bölgesi en az riskli ve cazip bida mrgyo ya yarayacak uzunda çok iyi yerlere gelebilir
    Ytd

7. Bankalarla yapilandirma haberi ne zaman?

Alıntı Originally Posted by keremc Yazıyı Oku
    Mayıs ayı bu kağıdın ayı olacak sebebi en ucuz bu kaldı ayrıca denizbank ile borç yapılandırma haberini yakın zamanda bekliyorum kendi şahsi beklentim tarihi zirve 1.80 geçilecek ky bıktırılıp kaçırılmış forumlardanda anlaşılan o zamanı gelmiş
    Ytd
    Görüşmelerden duyumu olan var mı? Bilanço yıllık ne zaman gelecek...1 Haziran son gün ancak önceden gönderebilirler mi?
    YTD

8. Ekgyo bile 2. Tavanına gidiyor , bütün GYO lar deli gibi yukarı gidiyor ama bu ********ler bastıkça basıyor hisse gitmesin diye !!! Bunları şikayet etmek farz oldu !! Spk ya ve gerekli her yere şikayet etmek lazım !! İşlem yapanlarıda bu kadar satış koyanlarıda incelesinler !.

Sayfa 441/455 İlkİlk ... 341391431439440441442443451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •