Sayfa 165/455 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 3637 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

1. Birde bu dava var...eğer dava MRGYO lehine sonuçlanırsa...hisse hızlı bir şekilde defter değerine gelir veya aşar...zaten belli bir süre sonra defter değerine doğru fiyatlanacak gibi...o nedenle...ürkütmeden biriktirmeye devam...

I-) Bağlı ortaklık Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin Muğla İli, Marmaris İlçesi, Kumlu Örencik Mevkiindeki
    2469, 2471, 2472, 2473 parsel no.lu 22.581 m² alana sahip taşınmazları, üzerine yeni bir konaklama tesisi inşaa etmek ve
    49 yıl süre ile işletmek amacıyla işlemler ve proje çalışmaları devam ederken eski tapu maliki olduğunu iddia eden
    şahıslar tarafından Maliye Bakanlığına açılan dava nedeniyle, GYO mevzuatı gereği ilgili parseller Bağlı Ortaklık’ın
    portföyümüze alınamamıştır. Bu hukuki durum nedeniyle konu yargıya intikal etmiştir ve devam etmektedir. Bu
    arada Maliye Bakanlığı 12 Mayıs 2017 tarihinde söz konusu parseller üzerinde ki mevcut Maliye Kampı tesislerinin
    kullanımı amacıyla 10 yıllık bir kiralama ihalesi yapmıştır. Yargı süreci devam etmekte olup, bu durum 15 Mayıs 2017
    tarihinde KAP aracılığı ile duyurulmuştur.

YTD

2. Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by secretboyinplay Yazıyı Oku
    Sn.aslam0740 grafik bakış açınıza aynen katılıyorum,aynı pencereden bakıyoruz.
    İnşallah dediğimiz gibi olur ama durum bundan ibaret spek efendi küçük düşünmezse çok güzel olacak küçük düşündüğü için bu hisse gidemiyor, milletin elindeki lotları hesap ediyor. hisseyi bıraksa zaten gidecek kudurgun bi atı dizginlemek gibi bişey bu, ama hayvan terli artık dizginlenmekten bıkmış gibi

4. Borsa İstanbul Martı Otel İşletmeleri A.Ş. ve Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin uyarılması karar verdi
    Borsa İstanbul tarafından KAP'ta yapılan duyuruya göre, Martı Otel İşletmeleri A.Ş. ve Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin uyarılmasına karar verildiği bildirildi.
    Yapılan açıklama şöyle;
    Borsa Genel Müdürlüğü'nce 22/08/2016 tarihinde Martı Otel İşletmeleri A.Ş. (Martı Otel) ve Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (Martı GYO) ile ilgili olarak,
    A) Şirketlerin ödenemeyen finansal borçlarının bulunması ve ancak bir kısmının yeniden yapılandırılmış olması, ayrıca ödenemeyen diğer borçları nedeniyle hacizlerin bulunması nedeniyle Kotasyon Yönergesinin 35'inci maddesinin 1'inci fıkrasının (d) bendinde yer alan "finansman sıkıntısına düştüğünü gösterir derecede, vadesi geçmiş finansal, ticari, kamu ya da personel borcu olması veya faaliyetlerini etkileyecek derecede icra takibine ya da hacze maruz kalması" hükmü kapsamında uyarılmalarına,

B) Martı Otel'in, Martı İstanbul Otel'in tahliyesine ilişkin açılan davayı KAP'ta özel durum açıklaması olarak bildirmemesi nedeniyle Kotasyon Yönergesinin 23'üncü maddesinin 1'inci fıkrasının (a) bendi kapsamında uyarılmasına, bu uyarının Kotasyon Yönergesinin "Kotta Kalma Şartları" başlıklı 32'nci maddesinin 1'inci fıkrasının (a) bendi kapsamında birinci uyarı olarak değerlendirilmesine,

C) Martı Otel'in aylık bildirim yükümlülüğünün değiştirilerek, her iki Şirket için ayrı ayrı olmak üzere, vadesi geldiği halde ödenemeyen finansal, kamu, satıcı ve kira borçlarının tutarları ile Şirketlerin aleyhine başlatılan hukuki takip tutarları hakkında güncel bilgilerin yer aldığı bildirimin 2016 yılı Eylül ayından itibaren üç ayda bir, her iki Şirket tarafından izleyen ayın sonuna kadar KAP'ta duyurulmasına

karar verilmiştir.
    bir yıl önceki bir haber.

5. hele şükür atabildik grafiğide tam yapamadım ama olması gereken grafik bu gibi ölçüp tarttığıımızda 21,10,2017 tarihine kadar gidiyor

6.  Alıntı Originally Posted by aslam0740 Yazıyı Oku
    hele şükür atabildik grafiğide tam yapamadım ama olması gereken grafik bu gibi ölçüp tarttığıımızda 21,10,2017 tarihine kadar gidiyor
    şirketin durumu kötü ki her gelen alıcıya beklenti yaratıp 0.90 kuruştan bu yana mal satıyorlar.

7. Ahmet hoca çizmiş süper olmuş. Kesinlikle Katılıyorum. 2 defa yukari yönün ikisinde de yakaladım. Çok da kazandım. Martidan cikinca buna geldim. Şuan dipte yani tam noktada hafta ya karar verecektir. Ya hizli aşağıya ya hizli yukarı. Benim stop 68 inerse çıkarırım elden 74-79-84 leri hacimli geçerse 90 a kadar soluksuz gider. Iyi tatiller.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 165/455 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •