Sayfa 45/94 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon
Arama sonucu : 752 madde; 353 - 360 arası.

Konu: dow jonese kafa atan adam iki

1. Bugün sepetteki hisselerime biraz daha ekledim.ben aldıkça veriyor tahtacı mal kaptırdıkça kudurdu dayucuğum
    Yeğenim saa dedimya yaşın genç fiyata bakma, eline para geçtikçe al deye
    Güzel diyonda dayucuğum psikolojim bozuluyor
    Sıkma canını yeğen, şüüüle düşün düştükce 50 taleye daha fazla lot alabilüyon

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Dayucuğum bugün fevkaladenin fevkinde bir fışkırtma oldu cuma aldığımız malları iyi ki almışık.
    Yaw yeğenim sen daha tıfılsın bu işlerde, daha bu ne ki
    nasıl yani dayucuğum
    Bak yeğenim senin tabelada yazan fiyatlarla işin olmasın, trade neyim yapma beceremezsin malları kaptırırsın elinden sonra daha yukardan alıp maliyetini kötüleştirirsin. Bak dün vızıktıyodun elimize verdiler deye bugün de ağzın kulaklarına değiyor

3. Yazdıklarımı üzerine alınma
    Hiç biri sana değil.

4. Dayucuğum frensiz kamyon gibi hisselerim düşüyor, hani zengün olucağıduk.
    Bak yeğenim seni daha öncede uyardım bisttin grafikisi 5bin altının sakat olduğunu ve 3bine düşebileceğini kaç kere yazdım, bak en son 25 nisanda yazmışım.aşaya alıntıladım gönderimi
    İyi de dayucuğum sen demiyomuydun fiyata bakma trade neyim yapma eline para geçtikçe al diyen.
    He yeğenim ben dedim ama sen halen fiyata bakıyon
    Bakmayım mı dayucuğum
    Bakma tabi yeğenim sen tradeci değilsin, paran oldukca almaya devam et, daha yaşın genç 20 yıl sonra emekli olunca dayuna dua etmeyi unutma
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bist100 endekisi bugün 5bin altına sarkınca satışlar hızlandı, muhtemelen robotlar stoplosları çalıştırdı, makinalar da duygu olmadığı için daha çok kazanıyor olmalı
    5bin altı sakat diyor grafikisi yabcak bişii yok...
    Sanırsam seçim belirsizliğide satış baskısını tetikleyen etkenlerden biri
    Bende duygusuz olarak bistti yorumlayacak olursam; 5bin altı kapanışlar 3bine inme ihtimalini artırıyor oluşu beni heyecanlandırıyor... Çünkü uzunvadeli senaryomda 3binden sonra 30bin şeklinde stratejim mevcut

5. yeğenim ekranını kapat müzük dinle, keyfine bak
    Madalyonun bi de şu tarafından bak, artık 50 taleye daha çok lot alabiliyon

https://youtu.be/vyXOEGyjQ0Q

6. Dayucuğum borsa fena coştu hertaraf fışkırıyor zengün olacig yuppyi
    Yeğen ben saa fiyatlara bakma dimedim mi, dün vızıktıyodun bugün ağzın kulaklarına değiyor
    Napim dayu istemeden olan bişii bu

7. Dayucuğum bugün fevkaladenin fevkinde bir fışkırtma oldu, seni dinlemeseydim çoktan trade yapmayı dener bi güzel öpülürdüm.
    Yeğenim ben yıllardır bu arenada day tradeci olarak vuruştum ama bi mok kazanamadım, senin yaşın genç benim gibi olma diye uyardım sadece
    Heyecanlıyım dayucuğum kusura bakma, biraz kar al yapsam mı ki tahtalar tavanda işlem görüyor.
    Yeğenim sen daha tıfılsın bu işlerde, biran önce zengün olmak isteyen donsuz kalır bu arenada, ben karışmam ne yaparsan yap

8. Dayucuğum bak gördünmü bugün resmen kaydılar endekise,
    Gördüm yeğenim kütür kütür verdiler zopayı yin mi yimen mi stayla
    Dayucuğum keşke dün tavanken sataydık, ya daha da düşerse
    Sataydın yeğenim seni tutam mı oldu, ben karışmam ne yaparsan yap didim
    Hani dayucuğum sen trade neyim yapma beceremezsin malları kaptırırsın elinden sonra daha yukardan alıp maliyetini kötüleştirirsin dediydin.
    Bak yeğenim trade yaparak kazanabiliyorsan hiç durma sürekli al sat, sat al paraya para demezsin. Ama inan beceremezsin, emin ol maliyetin bi süre sonra dahada kötüleşir
    Dayucuğum senin yüzünden fırsatları hep kaçırıyorum.
    Hee yeğenim hep üüüledir, hep beni suçlarlar
    Niye seni suçluyorlar dayucuğum
    Çünkü ben day tradeciyim, trade eden herkesi üterim.
    Dayucuğum niye kafa buluyon benle
    Arada bi kafa bulmak iyidir yeğennnn yoksa borsacıların günü çekilmez.

Sayfa 45/94 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •