Sayfa 51/93 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon
Arama sonucu : 743 madde; 401 - 408 arası.

Konu: dow jonese kafa atan adam iki

1. Ya dayucuğum bi git ya beynimi yaktın şindi,
    Yeğenim benim gibi sermayen olsa şakkadanak binlerce lot alsan sevinmeni anlarım ama sen daha tıfılsın bu piyasada, beşon lotun ya var ya yok, çıksa ne olur düşse ne olur, sermayen az ondan dedim yannuş anlama, severim seni bilirsin
    Bak ne diycem, istatistiki bir çalışma yapmışlar. Portföyü kalın kişilerin yaş ortalaması 50 yaş üstüymüş,senin daha yaşın genç, fiyattan ziyade biriktirmeye odaklan

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. hele 75 yaş ve üstü bisttin nerdeyse yüzde 40 na sahipmiş yeğenim

3. Dayucuğum bugün beklenti gerçekleşti satışı gelmiycek mi piyasaya
    Yeğenim sen yine ekran mı açtın seyrediyon. Gel bakiiim dükana saa iş var biraz limon sat tezgahta
    Ya dayucuğum ya selam verdim borclu çıktım.

4. Dayucuğum baya bi limon sattırdın yaw bi daa saa soru sormuycam bist 100 de iyi fışkırttırmışlar benim yokluğumda 5357 rakkamını görmüş

5. Dayucuğum bist 100 bugün 5.421 seviyesini görerek grafikisinde direnc cizgisine değmiş bulunmakta diyorlar sen ne diyon.
    Yeğenim tradeci mi olmak istiyorsun bana açık konuş
    Yok dayucuğum eğer beklenti gerçekleşti satışları başlarsa malları verip aşağıdan aluruk diye şeyttürdüm.
    Beceremezsin yeğenim boşuna kendini yorma, bu işler iş değil, gel sen benim dükana biraz daha limon sat eccük para kazan

6. Dayucuğum fena fışkırttırıyollar
    elleşme yeğenim olur büüüle şeyler borsada

7. Dayucuğum saa bişii soranbilümüyüm
    Sor yeğenim ama zor olmasın
    Kaç gündür borsa boyuna ralli yapıyor hergün yükseliyor, pala emmi nerden buluyor bu kadar parayı da alıyor büüüle
    Yeğenim sen hakkaten saftirikmisin nesin, ne para vermesi ya. para verip alarak mı yükseliyor sanıyorsun
    Hee dayucuğum üüüle sanıyodum
    Yok yeğenim para piyasaları fiyatlamayı belirler sadece
    Yani tezgahtaki limona zam gelir ertesiki gün 3 den değil kilosunu 10 dan satarsın. 9 a alış 10 a satış gibi düşün
    Haaaa çaktım mevzuyu dayucuğum
    Aferin yeğenim sen geleceğin fiyatlamasını yapacak pala olmuya adaysın.
    Muhahahahhaaa
    Hadi ekranını kapat gel benim dükana biraz limon sat para kazan

8. Dayucuğum hisseler kızarmaya başladı, şoför kamyonun kapısını araladı atlasam mı atlamasam mı diye bakıyor. Napalım
    Yeğenim yabcak bişii yok, sen tradeci değilsin, atlarsın bu seferde kamyonun tekeri altında kalırsın
    Dayucuğum göz göre göre kar eriyor ama
    Eeee bu işler büüüle yeğenim, fışkırttırırken kikir kikir edip zopa yerken ağlayacak değilsin heralde
    Sen gül dayucuğum bu kamyon götün götün geliy ben tüm sepetimi an itibariyle boşalttım, not al bist 100 şuan 5559 trademi deneyip malları daha aşadan yerine koyucam.
    Puahahahhahsh
    Beceremezsin yeğenim boşuna kendini yoracan, hadi bakalım hayırlısı olsun

Sayfa 51/93 İlkİlk ... 41495051525361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •