Sayfa 103/981 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

31 martta cok mutlu olmustum ama bugun daha mutlu oldum. Ozellikle Beylikduzunu gordugumde duygulandim.

Babam fanatik bir CHP li idi cocuklugundan bu yana ve yasami boyunca boyle bir cosku gormek nasip olmamisti.

Bize nasip oldu ve insallah her sey cok guzel olacak. Ben buna inaniyorum.

Birlik ve beraberlik ile bu ulkeden cok umudum var. Bugun bunu bir kez daha gordum.

Bahsi gecen yeni partiler kurulmadan, il teskilatlanmalarini yapip secime girme hakki kazanmadan Bahceli erken secim cikisi yapmaz. İktidar az onunu gorebiliyorsa baskin erken secim karari alip Davutoglu ve Babacani saf disi birakir . Sansi var mi. En azindan ileride olacagindan daha fazla. Bu iki parti kurulursa zaten sinirda olan oy durumu iktidar aleyhine doner.

3. Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bahsi gecen yeni partiler kurulmadan, il teskilatlanmalarini yapip secime girme hakki kazanmadan Bahceli erken secim cikisi yapmaz. İktidar az onunu gorebiliyorsa baskin erken secim karari alip Davutoglu ve Babacani saf disi birakir . Sansi var mi. En azindan ileride olacagindan daha fazla. Bu iki parti kurulursa zaten sinirda olan oy durumu iktidar aleyhine doner.
    Guzel bir yaklasim sayin Tospa

Ancak iktidarin eli gercekten zayif. Eger bir erken secim isterlerse 2002 nin DSP si gibi olabilirler.

Turkiye eger erken secime gitmek zorunda kalirsa zaten gidecektir.

Su kosullarda gitmek istese AKP nin sonu olabilir.

En azindan bir seyleri duzeltmeleri gerekir

Bu yuzden ben ivedilikle bir seyler yapacaklarini dusunuyorum.

En basta kabinede ciddi revizyon bekliyorum

Son yazılanlarla ilgili bir kaç düzeltme :

94 den beri Beylikdüzü nü bilirim. O semt de oturuyorum. Bu süre zarfında bi kaç ev aldım,sattım. Ekrem başkanın aile şirketi İmamoğlu inşaat orta büyüklükte bir inşaat firması. Aileden kalma belli bir zenginlikleri zaten var. sadecegrafik ve ahmetg bilmeden sallamış. Buraların , siyaseten volisini vuran kişi Anavatan , Akp , Mhp den başkanlık ve adaylıkları bulunan Velittin Küçük tür. Duvarcı ustasıdır asıl mesleği. 800 dairesi olduğu bilinir. Beylikdüzü 2008 de ilçe olmuştur yanlış bilmiyorsam. Bu pislik , Gürpınar belde belediye başkanlığı yapmıştır uzun dönemler. (Beylikdüzü ve Büyükçekmece arasında bir beldedir) Oturduğum evin inşaatı bittikten sonra , yerel seçimde kaybedeceğini de bildiğinden , bu vatandaşa apartmanımızın yöneticisi tarafından daire başı o zamanın parası ile 8 er bin tl .....t verilerek iskan ve tapu alınmıştır.(48 daire , sene 2004 dü galiba) Bunun gibi bi dünya voli vurmuştur giderayak seçilemeyeceğini bildiğinden. Ekrem İmamoğlu babamın oğlu değil , karıştırmasınlar o gibilerle.

Rte , önünü kesebilirmiş ' son of İmam' nun. Elinden geleni zaten ardına komadı ki. Adam temiz . İleride ne olur bilmem. Her geçen zaman gücünden kaybedecek görünüyor.

Bir de damadın görüntülenmesinin organizatörünün S.S olduğunu duydum.

6. Yarın Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanı, Vahdettin köşkünde biraraya geleceklermiş.
    Ortam yumuşuyor, olumlu bir gelişme.

7.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    baskın erken seçim kararı , istanbulda seçimi daha yeni kaybetmiş bir partiye olumsuz etki eder...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    AKP psikolojik ustunlugu artik kaybetti. Parti cok yiprandi.

Partide bilgili adam kalmadi

Ne vizyon ne de misyon kalmadi

Bu iktidar artik topal ordektir ve 2023 e bu ulkeyi tasiyamaz

Bu yuzden onumuzde ki 1 ya da 1.5 senede erken secim bekliyorum

Ve umarim buyuk bir toplumsal uzlasma ile tekrar parlamenter sisteme gecebiliriz ve yeni bir anayasa yapabiliriz
    Kaybedeceği erken seçimi yapmaz.

Sayfa 103/981 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •