Sayfa 125/981 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. s 400 ler konusunda biraz terettütlerim vardı
    görünen odurki abd nin dere beyi gibi orta doguda heran her yere saldırma olasılıgına ne birleşmiş milletler ne de natonun önüne gecmesi gibi birdurum söz konusu degil nato üyesi olmamız abd nin ileride bize bir tehtit oluşturması durumunu degiştirmeyecek
    güvenlik ve caydırıcılık gercekten önemli bu durumda şu esas alınmalı atılan taş ürküttügün kurbagaya degermi konu s400 ise bence deger o yüzden s 400 ler alınmalı en azından caydırıcılıgı bile yeter

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Damat bey bu hafta gorevden alinir mi acep. Yerine kim gecebilir iste orasi muamma

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yerine gelecek isim üç aşağı beş yukarı bellidir artık sanırım 🙂

Bu arada akbabalar yine seçim sonrası kemik sıyırma operasyonuna girdiler.. oysa biz 2. Fazı bekliyorduk.. her zamanki gibi yine feyk attılar..

Şüphesiz ve kuşkusuz akbabaların tercihleri ve pozisyon derinliği yine seviyeleri belirlemeye devam ediyor..

5,65 lere bir daha gelirmiyiz emin değilim..
    ytd..

Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Webster aldı arttı. Ortada bi sen kaldın. Abdest almanın şartlarını webster anlatacak birazdan

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gusul alirken altina bir tugla aliyorsun. Tugla eriyip bitene kadar gusul aliyorsun...

Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Webster üstad papaz büyüsünü yaptırdı galiba etkisini göstermeye başladı.
    Ben demistim bu sefer gol...

Ya yok megerse ters indikator purple hocaymis. Siz ben zannediyorsunuz...

4. 24 Haziran Pazartesi 15:32 TRUMP: ABD'NİN FAİZ İNDİRİMİNE, PARASAL GEVŞEMEYE İHTİYACI VAR

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Gusul alirken altina bir tugla aliyorsun. Tugla eriyip bitene kadar gusul aliyorsun...

Ben demistim bu sefer gol...

Ya yok megerse ters indikator purple hocaymis. Siz ben zannediyorsunuz...
    Günahını aldık. Sen ona bir uygulamalı göster anlaşılmayan yer kalmasın. En son birisi abdestimizden şüphemiz yok diyordu, onsan beri seçimlerde dökülüyor. MaaaaazAllah beeeeyle kalır ters

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, Tahran yönetiminin başta Rusya, Türkiye ve Çin olmak üzere bir dizi ülkeyle ikili finans anlaşması imzalamak için görüşmeler yaptığını açıkladı.

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Damat bey bu hafta gorevden alinir mi acep. Yerine kim gecebilir iste orasi muamma

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben görevden alınacağını düşünmüyorum. Ancak başka isimlerin ayağı kayabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 125/981 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •