Special Days Image
Sayfa 163/981 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. R vitesine mi taktık yine bişeylerde ?

2. Arkadaşlar ben defalarca girişimcilik yapmış birisiyim reel piyasayı çok iyi bilirim.

Yasa dışı iş yapmadığınız sürece %25 üzeri kazanmak neredeyse İM-KAN-SIZ!

Şansa kazananları tabii ki saymıyorum ama bu tarz şanslar arsa alırsınız şansa yol geçer onda da olur ya da 100 tane hisse senedinden 1 tanesi şansa parlar onda da olur ben genelden bahsediyorum.

Zaten girişimcilik yapmak işini biraz da şansa bırakmak demektir. Bir de böyle faizler varken birikimlerinizle şirket kurmak hepten parayı çöpe atmakla eşdeğer..

Borçla şirket kurmak zaten bana göre değil. Tanıdık bankacıları olup da kredi çekip şirket kuranlar ve dahi şirketi batırıp da bankaya tek kuruş ödemeyenler maalesef bu tarz ülkelerde değil cezalandırılmak ödüllendiriliyor. Zaten ekonominin bu kadar kötü olmasının sebebi de o

3.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Mahkeme, ev hapsinde bulunan abd konsolosluk çalışanını serbest bıraktı-matrıks
    Bir papazı daha salmışız.
    Dolar düşer artık.

4.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben defalarca girişimcilik yapmış birisiyim reel piyasayı çok iyi bilirim.

Yasa dışı iş yapmadığınız sürece %25 üzeri kazanmak neredeyse İM-KAN-SIZ!

Şansa kazananları tabii ki saymıyorum ama bu tarz şanslar arsa alırsınız şansa yol geçer onda da olur ya da 100 tane hisse senedinden 1 tanesi şansa parlar onda da olur ben genellemeden bahsediyorum.

Zaten girişimcilik yapmak işini biraz da şansa bırakmak demektir. Bir de böyle faizler varken birikimlerinizle şirket kurmak hepten parayı çöpe atmakla eşdeğer..

Borçla şirket kurmak zaten bana göre değil. Tanıdık bankacıları olup da kredi çekip şirket kuranlar ve dahi şirketi batırıp da bankaya tek kuruş ödemeyenler maalesef bu tarz ülkelerde değil cezalandırılmak ödüllendiriliyor. Zaten ekonominin bu kadar kötü olmasının sebebi de o
    yeni nesil lokmacılık yükselen değer ... en azından yerli ve milli ... bir san sebastian cheesecake değil ahahhaha
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

5. Grup toplantıları var bugün SALI. Sabah Akşener konuştu şimdi RTE konuşuyor...

saat 13.00 te de Kılıçdaroğlu konuşacak...

6.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    yeni nesil lokmacılık yükselen değer ... en azından yerli ve milli ... bir san sebastian cheesecake değil ahahhaha
    Çiğköfte kadar tutmaz. zaten lokma işinde trendin sonu olma ihtimali çok yüksek. Hem izmirde bedava lokma dağıtılıyorken istanbulda defalarca yüksek ısıda trans yağa dönüşmüş lokmalara para verenlere şaşırıyorum.

7. Yürü be reyiz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Erdoğan gene konuşuyor AKP grubunda...

Yandaş medya veriyor söylediklerini..."Erdoğan'dan Önemli açıklamalar"...

Millete küsmek, darılmak yok diyor...

Ve şiir okuyor Yunus'tan...

Biz sevdik aşık olduk,
    sevildik maşuk olduk ,
    Her dem yeni dirlikte,
    bizden kim usanır.
    ..

Valla ben usandım.

Hem de canımdan bezdim. yetti gali.

Düşündüm de...

Atatürk'ün yedi düvelle savaşıp ülkeyi kurtarıp, tüm devrimlerini tamamlayıp, bunlara bile satmaktan yorulacakları kadar kurumlar kurup vefat etmesi 19 senede gerçekleşmiş.

Bu adam ve cebellezi partisi 17 senedir iktidarda.

Ve daha kesintisiz bir 4 seneleri daha var...AKP belediyelerin ise 5 senesi var.

Düşünmemek en iyisi.

Sayfa 163/981 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •