Sayfa 168/981 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. 25 Haziran Salı 12:35 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: SİPARİŞLE KABİNE DEĞİŞİKLİĞİ OLMAZ - HT

aslında yapacağım da çok dillendirildiği ve başkası istiyor diye yapmıyorum şimdilik diyor

2. ERDOĞAN: DIŞARIDAN DAYATMAYLA KABİNE DEĞİŞİKLİĞİ OLMAZ-AHABER
    ERDOĞAN: (KABİNE REVİZYONU) ÖYLE BİR ŞEY YAPILMASI GEREKİYORSA YAPILIR, SİPARİŞLE KABİNE REVİZYONU OLMAZ

Biri daha damat görevden ayrılıyor derse dalarun yeminle. Damat ölene kadar görevinin başında işte.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bugün belediye ile görüştüm. Bu muafiyetten yararlanan 12 bin civarında emekli varmış, nüfus md.lüğünden her yıl bunların ikametleri kontrol edilerek güncelleme yapılıyormuş. Toplamda 734 tl. olan ceza silindi. İtiraz etmeyen , tebligata uyan parayı yatırıyor. Ailesinde bu durumda olanlar için bilgi vermek istedim.
    hatalı ödediğiniz mangırları son beş seneye dönük isteme hakkınızın olması lazım... son beş yılda her yıl için ayrı ayrı elde edilen gelir o yılın sınırını aşmıyorsa , belediyeden ben bilmiyodum be ya , verin paracıklarımı geri diye çıngar çıkarmadan bankoda , efendi gibi yazılı dilekçe verilerek , son beş yılda ödediğim mangırlarımı geri veriniz hakkı mahfuzdur... kanun değişmediyse tabii...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

4. ERDOĞAN: DIŞARIDAN DAYATMAYLA KABİNE DEĞİŞİKLİĞİ OLMAZ-AHABER

Erdoğan'ın nasıl davranacağını öngörmek için kendiniz gibi değil Erdoğan gibi düşünmeniz gerekir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Uzun yıllar sonra ben de banka faizine hayır dedim ve dolarlarımı fiziki muhafaza etmeye başladım neymiş bu fiziki biraz da ben öğreneyim. Hep fiziki tutuyorum diyenler vardı biraz da doların sıcaklığını ben hissedeyim bakalım nasılmış
    benjamini nereden alıp nereye satacağınıza dikkat edeceksiniz o halde... madem dijital işlem yapmıyorsunuz...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

6.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    benjamini nereden alıp nereye satacağınıza dikkat edeceksiniz o halde... madem dijital işlem yapmıyorsunuz...
    Sanırım fiziki doları tekrar bankaya yatırmak istediğinizde çekerkenki dekontlarınızı göstermeniz gerekiyor hepsi bu. Yani kaynağını ispat etmeniz yeterli diye biliyorum. Benjolarım biraz da banka kasasında dursun. hep faiz hep faiz bir yere kadar

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    ERDOĞAN: DIŞARIDAN DAYATMAYLA KABİNE DEĞİŞİKLİĞİ OLMAZ-AHABER
    ERDOĞAN: (KABİNE REVİZYONU) ÖYLE BİR ŞEY YAPILMASI GEREKİYORSA YAPILIR, SİPARİŞLE KABİNE REVİZYONU OLMAZ

Biri daha damat görevden ayrılıyor derse dalarun yeminle. Damat ölene kadar görevinin başında işte.
    Damadı bilmem de, siyasetçi ağızlarını iyi bilirim, birileri sepetlenecek anladım ben bu beyanattan.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Damadı bilmem de, siyasetçi ağızlarını iyi bilirim, birileri sepetlenecek anladım ben bu beyanattan.
    Sepetlenecekler olduğunu ve hatta kimler olduklarını da tahmin edebiliyorum ama bunların arasında baştan beri damadın olmadığını düşünüyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 168/981 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268668 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •