Sayfa 196/981 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    başka ne şansın var ki savcılık kaleminden 15 gün önce öğrensen ne olur
    iki de bir savcılığa mı gideceksin ya da hesabı kendin mi kesecen..?
    En sağlamı, hesabı kendisinin kesmesi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Arkadaslar tesekkurler cevaplar icin. Gece hafta persembe gunu basvuruda bulunmustum. Bakalim onumuzde ki surec ne gosterecek. Hayatimda ilk kez bir dava surecinin icinde buluyorum kendimi.
    henüz bir dava sürecinde değilsiniz sadece vatandaşlık hakkınızı kullanıp şikayette bulunmuşsunuz
    onun için davaya kadar soruşturma dava açılmasıyla kovuşturma evresi olarak adlandırılır
    kaldı ki savcılığın iş yüküne ve dosya nevine göre şikayetin karara bağlanması bazen yılı bulabilir
    onun için savcılık kalemine arada bir uğrayıp kendinize zaman kaybı karşı tarafa da rahatsızlık yaratmayın..!!

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Adreste sikinti yok. Benim olay bir dolandiricilik faaliyeti. Kisi hakkinda biraz bilgi edindim emniyetten. Adam tertemiz ama bu yaptigi seyleri yok saymamizi saglamiyor. Her seyin bir ilki vardir.

Ben savciliga elimde ki butun deliller ile basvurdum ve simdi beklemekteyim.

Eger Savcilik bunun bir dava konusu oldugunu dusunurse muhtemelen sorusturma ya da kovusturma asamasinda UZLASMA yapmamizi isteyecek. Simdi bu Uzlasma nasil oluyor.

Ornegin bu kisi beni 5000 TL dolandirmis, haksiz kazanc elde etmis olsun. Uzlasma sonunda ben bundan daha fazlasini isteyebilir miyim, yoksa orta bir nokta da mi anlasmak gerekiyor. Daha once uzlasmaya giden bir kisi var mi aramizda.
    arkadaş ben arzuhalci miyim ya niye bana bunları soruyorsun ...

bak bu adres işi ciddi diyorum ... mernisde yani e-devletteki adresin açık bi şekilde apartman ismi sokak ismi kapı no falan hepsi eksiksiz yazıyor mu ? ... bi zahmet apartmandan aşağı in kapı numarana ve dayre numarana bak... bi de e - edvletle karşılaştır... ciddi diyorum.... sonra sütbıyık zamanında dediydi deme... bu teblligat adresini bulamamaktan , ya da yanlış adrese postacı gidip , tebligatı yapıştırmaktan neler oldu zamanında neler neler... benim arkadaşın yalısı var kanlıcada ... arada kapı no su değişiyordu...
    alakasız atıyorum kapıda 17 de yazıyordu yeni numarası 23 de..... niye ? çünküm yeniden numaretaj düzenlemesi yapılıyor zaman zaman ... yenib bina ev falan oluyoo ... eeee oraya da numara lazım.... sen bi zahmet aşağı in bi bak
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Askerlik yasası kabul edilmiş 130 bin askerimiz terhis oluyor. Dolar neden yükselmiyor anlamadınız mı hala

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    arkadaş ben arzuhalci miyim ya niye bana bunları soruyorsun ...

bak bu adres işi ciddi diyorum ... mernisde yani e-devletteki adresin açık bi şekilde apartman ismi sokak ismi kapı no falan hepsi eksiksiz yazıyor mu ? ... bi zahmet apartmandan aşağı in kapı numarana ve dayre numarana bak... bi de e - edvletle karşılaştır... ciddi diyorum.... sonra sütbıyık zamanında dediydi deme... bu teblligat adresini bulamamaktan , ya da yanlış adrese postacı gidip , tebligatı yapıştırmaktan neler oldu zamanında neler neler... benim arkadaşın yalısı var kanlıcada ... arada kapı no su değişiyordu...
    alakasız atıyorum kapıda 17 de yazıyordu yeni numarası 23 de..... niye ? çünküm yeniden numaretaj düzenlemesi yapılıyor zaman zaman ... yenib bina ev falan oluyoo ... eeee oraya da numara lazım.... sen bi zahmet aşağı in bi bak
    Hamza Sutbiyik bilmeyecekte kim bilecek Allah askina.

6.  Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Askerlik yasası kabul edilmiş 130 bin askerimiz terhis oluyor. Dolar neden yükselmiyor anlamadınız mı hala
    Niye ki askerler mi longluyordu

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    En sağlamı, hesabı kendisinin kesmesi!
    Atatürk ilke ve İnkilaplarına bağlı birisinin böyle düşünmemesi gerekir... o zaman o fotoyu değiş bi zahmet derler... vatanseverlik sadece vatanın bölünmez bütünlüğünü savunmak değildir... akan ya da akmayan trafikte kimsenin arkasından düüüüüüüüt diye gereksiz yere korna çalmamayı da kimseyle trafikte ağız dalaşına girmemeyi de , sokakta yediğin gorfetin dış ambalaj kabuğunu eğer çevrende çöp kutusu yoksa , münasipçe cebine koymayı asla yere atmamayı da gerektirir... bana bunlarla gel
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Niye ki askerler mi longluyordu

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 196/981 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •