Sayfa 206/981 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. https://www.haberturk.com/son-dakika...498641-ekonomi

Motorinin ardından benzine de zam göründü. Benzin fiyatının, bu geceden geçerli 18-19 kuruş artması bekleniyor. Hükümetin, pompa fiyatlarının sabit tutulmasını sağlayan “eşel mobil” sistemini işletip işletmeyeceği akşam saatlerinde belli olacak.

Sıradaki?

Bu kura ne oldu yine, Atilla sebebi ile mi
    Bir doğrulamadı yahu vuran vuruyor...

3.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    https://www.haberturk.com/son-dakika...498641-ekonomi

Motorinin ardından benzine de zam göründü. Benzin fiyatının, bu geceden geçerli 18-19 kuruş artması bekleniyor. Hükümetin, pompa fiyatlarının sabit tutulmasını sağlayan “eşel mobil†sistemini işletip işletmeyeceği akşam saatlerinde belli olacak.

Sıradaki?

50 günlük faiz ile hesapladığımda son aldığım sadece eski maliyetler kardan zarar sonuçta şuan kurun 6,30 olması lazım ki maliyete gelsin
    cds düşüyor diyede olabilir bende anlamadım ama atillanın çıkması malum bankaya %15 kazandırdı diyebiliriz totalde

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Selam ustadim...acikcasi bu hafta bir cikis olmazsa bunu tarihe not dusun. Bir daha dolar almam...biktirdi...😀😀😀
    Dolar sırat köprüsünde ama diyelimki köprüyü geçti yine de çıkış 20 güne yayılabilir.Bunun köprüden düşmesi de var.

5.  Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    zam konusunda katılıyorum ama doları hala bu seviyelerde nasıl tuttukları hakkında en ufak bilgim yok halkbankası ve ziraat atmlerinden para çeken arkadaşlar hep seri ve 0 paralar diyolar acaba para mı basıyoruz karşılığı olmadan :S
    vakıf ta bana gıcır para veriyor, çek parayı jilet masrafından kurtul o derece.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,403
     Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku

Motorinin ardından benzine de zam göründü. Benzin fiyatının, bu geceden geçerli 18-19 kuruş artması bekleniyor. Hükümetin, pompa fiyatlarının sabit tutulmasını sağlayan “eşel mobil” sistemini işletip işletmeyeceği akşam saatlerinde belli olacak.

Sıradaki?

Öğleden sonra bence 5.80-85 arası gelir ...

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku

Sıradaki?

Bu zam beni etkilemez...
    Ben hep 50 liralik aliyorum...ayrica zam benzine gelmis benimki tuplu...

8.  Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    50 günlük faiz ile hesapladığımda son aldığım sadece eski maliyetler kardan zarar sonuçta şuan kurun 6,30 olması lazım ki maliyete gelsin
    cds düşüyor diyede olabilir bende anlamadım ama atillanın çıkması malum bankaya %15 kazandırdı diyebiliriz totalde
    Bütün göstergeler dolardan daha bir halt olmayacağına işaret ediyor.
    Şimdi diyecekler bana dolardan bir halt olmaz dendiğinde bir şeyler olur.
    Her geçen gün bir haber çıkıyor iniyor.
    5.74'lere dikti gözünü.
    Buradan 6.30 olması için neredeyse 60 kuruş lazım.
    60 kuruş az mı?
    Öyle direk tak diye nasıl artacak..
    Daha çok beklenilir gibi.

Sayfa 206/981 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •