Sayfa 246/981 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Aklima soyle birsey geldi. Aylardir tl icin olumsuz haberler pompalanip duruyor. Butce acigi. Dis borcumuz. S400 yaptirim. Merkez bankasi reservleri tuketti vs vs. Dolarin yukselmeme sebebi olarak da mb nin secim sebebiyle dolari baskilamasi one suruluyor. Simdi bunlari sokaktaki adama kadar herkes biliyor.

Acaba diyorum butun bu haberler bir manipulasyon mu. Mesela kamu bankalarinin asya piyasalarinda hacimsiz ortamda dolar satmasi vs. Bunlari kim diyo. Kim gordu. Milleti dolara sokmak icin genis capta bir habr manipulasyonu olabilir mi. G20 son durak olabilir mi? Sonrasinda olumlu haberlerle dolari millete kitleyip asagi basarlar mi?

Ben mi paranoyaklasiyorum acaba? Ne dersiniz?

2.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    bİR HAFTA SÜRESİNDE BİR milyar dolar artış'ın sebebi ne olabilir ?
    Maaşlar olabilir mi?

Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro'yu Japonya'daki G-20 zirvesine götürmek için görevlendirilen askeri uçakta, İspanya'da yakıt ikmali sırasında 39 kilogram kokain bulundu.

4.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro'yu Japonya'daki G-20 zirvesine götürmek için görevlendirilen askeri uçakta, İspanya'da yakıt ikmali sırasında 39 kilogram kokain bulundu.
    Dmax'te bir program var ya İspanya'da geçiyor hatta tam ona benzemiş.

5.  Alıntı Originally Posted by XMountaiN Yazıyı Oku
    Aklima soyle birsey geldi. Aylardir tl icin olumsuz haberler pompalanip duruyor. Butce acigi. Dis borcumuz. S400 yaptirim. Merkez bankasi reservleri tuketti vs vs. Dolarin yukselmeme sebebi olarak da mb nin secim sebebiyle dolari baskilamasi one suruluyor. Simdi bunlari sokaktaki adama kadar herkes biliyor.

Acaba diyorum butun bu haberler bir manipulasyon mu. Mesela kamu bankalarinin asya piyasalarinda hacimsiz ortamda dolar satmasi vs. Bunlari kim diyo. Kim gordu. Milleti dolara sokmak icin genis capta bir habr manipulasyonu olabilir mi. G20 son durak olabilir mi? Sonrasinda olumlu haberlerle dolari millete kitleyip asagi basarlar mi?

Ben mi paranoyaklasiyorum acaba? Ne dersiniz?
    hadi diyelim G20de Trump putin rte el ele verip selena oldular,
    ya ülkenin jeopolitik durumu, ya siyasi olaylar
    nereye kadar olumlu haber yayabilirler

herzaman söylüyorum,
    üretim olmayan bir ülkede nasıl teşvik edilir
    önce kurları arttırıp ihracatı arttırması
    sonra ithalat durunca da mecburen üretim yöneleceğimiz.
    bu iş ancak böyle yürür.

6. (9) mayıs'ta (6.25) zirvesinden sonra düzeltmeyle
    aşağı yönlü trend kanalı içinde,
    son 32 saattir.
    yataya yakın bir seyir gözlemleniyor.
    yukarı hareket için,
    (17) haziran'dan çekilen düşenin kırılması durumu takip edilmeli.

https://twitter.com/…bel/status/1144219880356503552

7. yedek akçenin düşürülmesi ve hazineye ödenmesi de bu büyük manipülasyonun parçası mı ?
    Hiç mantıklı değil ...
    Nil Satis Nisi Optimum

8. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinop nükleer enerji santrali projesinin maliyet ve takvim uyuşmazlığı nedeniyle durduğunu açıkladı.
    Kanal olaydı iyiydi.
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Sayfa 246/981 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •