Sayfa 316/981 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Faiz dususu neden fiyatlanacak ki. Fed ne dedi abd cin arasinda ki gorusmenin seyrine gore hamle yapacagiz. E oradan da olumlu haber geldi. Piyasa zaten bu yil icin 3 faiz indirimini coktan fiyatlamaya baslamisti

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    TL içindi Faiz söylemim, bir kaçış olur diye bakıyorum.
    FED'in faiz indirimine dair düşüncem, aşırı ciddiye alındığını düşünüyorum. 3 indirim hele ekstrem geliyor.
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

2. Twitter kudurmus durumda reis trumpi dize getirdi diye yardiriyolar, trumpin artiz gibisiniz lafını bizimkilere ne güzel iltifat etti diye yutturuyolar

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Niye. Ersin Ozince gelince ne degisecek ki.

Gelmez gelirse çok şey değişir.
    İçerde be doşarda çok pozitif algılanır.
    Finans çevrelerinin güvendiği bir isimdir.
    Sıcak paranın rotasını tekrar buraya çevirebilir.

Ama gelmez gelemez.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    hiçbirşey değişmez.....o gzüelim kariyerini bitirir.Çünkü istediği kararları alamaz ve uygulayamaz.
    Aynen oyle

5. bunu buraya yazmak istemistim ama 'dusus' topigine yazmisim. gerci ikisine de uyar:

Piyasa da biliyor trump'in elinden fazla bir sey gelemeyecegini. Bugun gorduklerimiz sadece Trump Show. Bence buyuk bir olasilikla 5.60+/-0.10 bandina, olusan -yapay- iyimser havayla yerlesilecek, 2-3 hafta kadar ve kongrenin ne yapacagi beklenecek. Olusacak oncul olumsuzluklar icin 5.80-6.00 bandi hazir bekliyor olacak temmuz sonuna dogru. Eger kongre ambargo karari alirsa da ... sky is the limit... Olumlu dusundurecek herhangi bir olumlu makro gosterge olmadigini dusunuyorum.

6. Malum önünüz kış doları 8 den okutsak patatesi 1.5 alsak nasıl olur

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    Hedef 4.80
    Bu 4.80 lafları, bana kalırsa, uydurulmuş sözler değil.

Ama DOLAR daki hareketlerin, tamamen kontrol altında alındığını düşünüyorum.
    Kontrol dan çıktığı izleniminin verildiği Agustos hareketinin bile, kontrollü olduğuna kanaat getiriyorum.

Rastsal bir enstrumanın hareketleri de tahmin edilemez olur. Bu dolarda pek görünmüyor.
    Mutfakta pişirildiğini düşünüyorum.
    Ama yemek kimin için pişiriliyor , orası meçhul.

TDH larının vardırıldığı seviyede, birilerinin "dengeleme" gayretleri , TDH ları sahiplerinin yararına gelişmiyor.
    Hatta MB sının da portföyünün lehine olduğunu da sanmıyorum.

Toplumun genelinin, resimde görüldüğü gibi "net bir kumpas" olan bu duruma "korunma amaçlı" bir tepki geliştirerek DTH larına yöneldiği/ yöneltildiği ortada..

Resimde de görüldüğü gibi , 5,25 civarında dolarizasyon tamamlanır, Faiz enstrumanı önemini, çoğunluk için, kaybeder ve kim bilir, inançla değil ama fiziken "haram" olur. Bu algıyı faiz vs $ resimlerinde daha net görmek mümkün.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
    Bu arada FEDden faiz indirimine dur sinyali gelmiş:

https://www.borsagundem.com/haber/fe...inyali/1417730
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 316/981 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri