Sayfa 343/981 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    sayın jmk zararı hesaplamayın devir korunma devri temmuz bitmeden bu iş bitmedi s400 ler türkiyeye uçaktan inerken bile sırf o gün korunma amaçlı bi dünya insan dolar altına geçiş yapıcak buna emin olun amerikadan ses gelmesse temmuz içinde bu iş bitmiş der çıkarız az zararla karamsar olmayın korunma amacı ile bakın dolara altına kar amaçlı değil 1 gün de ne olur belli değil bu ülkede.
    Sağolun. Pozisyonu tutacağım. Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

2. Anlaşılan tekniğe temele gerek yok,
    Çevrendeki 5-10 kişiye sor büyük çoğunluk
    dolar uçacak kaçacak,
    bist düşecek diyorsa tersini yap en güzel
    indikatör bu anlaşılan.Büyükler küçüklerin olduğu
    pozisyonun tersini yaparak ve her türlü haber vs.
    olanakları kullanarak çarpmasını biliyor öyle ya da böyle.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

3.  Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    sayın jmk zararı hesaplamayın devir korunma devri temmuz bitmeden bu iş bitmedi s400 ler türkiyeye uçaktan inerken bile sırf o gün korunma amaçlı bi dünya insan dolar altına geçiş yapıcak buna emin olun amerikadan ses gelmesse temmuz içinde bu iş bitmiş der çıkarız az zararla karamsar olmayın korunma amacı ile bakın dolara altına kar amaçlı değil 1 gün de ne olur belli değil bu ülkede.
    6'nın altında da korunabilirdik.
    Kabul edelim hata ettik.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Kabul edelim hata ettik.
    Dostum doğru diyorsun. Artık önümüze bakacağız.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

5.  Alıntı Originally Posted by Nexus Yazıyı Oku
    Anlaşılan tekniğe temele gerek yok,
    Çevrendeki 5-10 kişiye sor büyük çoğunluk
    dolar uçacak kaçacak,
    bist düşecek diyorsa tersini yap en güzel
    indikatör bu anlaşılan.Büyükler küçüklerin olduğu
    pozisyonun tersini yaparak ve her türlü haber vs.
    olanakları kullanarak çarpmasını biliyor öyle ya da böyle.
    Aslında şöyle bence, büyükler problemleri çok önceden konusuyor akıllı para pozisyon alıyor, haberler sosyal medyaya ortamlara düşüp de vatandaş habere göre pozisyon alırken büyükler arkada daha vatandaşın duymadığı başka şeyleri konusuyor oluyor. Vatandaş da körü körüne işlem yaparak sürekli açıkta kalıyor. Manüel düşünmek lazım otomatik düşünce, haberle beslenme insanı ister istemez manipüle ediyor. Tv de tek satır haber izlemem gazete vb. Okumam sırf bu yüzden.

6.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Kabul edelim hata ettik.
    purple suç bizde değil sürekli ülkeyi karıştıranlarda çok bişey kalmadı 10 gün hepi topu bende vadeli mevduattan çıktım girdim dolara al satlardada hep zarar ettim bi kaç kar ettim 10 bin zarar var şuan şirket batırmadık neticede haklısın fakat senin aldığın günüde hatırlıyorum bu doların gidicek yolu var demiştin hatta o gün heryerden olumsuz haber geliyodu 2 hafta süre verdiler hava yağmurluydu psikolojik olarak bizi mafettiler cidden fakat ben artık düşeceğini sanmıyorum çok piyasa s400 ler geldikten sonra ne olacak onu görecek şimdilik vakit var diye borsaya şuraya buraya giriyorlar rüzgar bizden yana eser yakında bu saatten sonra günlük vadeli mevduat kullanıcam ders oldu bana swap müdahalesinde günlük mevduatta olsaydım şahsen 5.40 lardan alırdık en kötü tfx bi eftye bakardı ders bunlar işte 1 aylık vadeli mevduata bile girmem artık bu ülkede 1 gün çok uzun gerçekten.

7. Dolarin trump ve fed kabusu bitmiyor
    Fed vuruyor dinleniyor trump basliyor
    Tl nin en buyuk ve tek gücü trump ve fed yillardir bunlar olmasa tl ne olurdu acaba

8. Libya'da Hafter'e bağlı illegal milis güçler, dün 6 Türk vatandaşını alıkoydu. Habertürk yazarı Çetiner Çetin, 72 saat içinde rehinelerin teslim edilmemesi durumunda farklı senaryoların gündeme alınacağının ifade edildiğini aktardı.
    Hafter grubunun yaptığı açıklamadan sonra Ankara'da da bu sürece dair yol haritası oluşturulmaya çalışıldı. Habertürk'te yer alan habere göre; sahada Libyalı aşiretler üzerinden bir diyalog kanalı oluşturulmaya çalışıldı. Bu çerçevede yapılan üç görüşmede de bir yol alındığı ifade edilse de, Ankara'nın her şeye hazırlıklı bir şekilde süreci yönetmeye devam ettiği belirtildi. Ayrıca yapılan diyaloglar ve aşiretler üzerinden, bölgedeki aktörler üzerinden yapılan görüşmeler bir yandan devam ederken, diğer tarafından da önümüzdeki 72 saat içinde rehinelerin teslim edilmemesi durumunda farklı senaryoların gündeme alınacağının ifade edildiği aktarıldı. Bu anlamda Ankara'da güvenlik birimlerinin çalışmalarının devam ettiği belirtildi.

Sayfa 343/981 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •