Sayfa 348/981 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Su an secim oncesi hafta 5.3x lardan dolar alan adam bile zarara gecti ya..

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    toplamak icin uygun yerler, nakit olanlar icin guzel bir firsat yaratti sarilarin sulo..
    5.62 bekliyorum almiyorum..
    az daha sal bakalım, hisseden çıkıp mal almaya tam yeri..çalı arkasında bekliyorum..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

3. 11-06-2019, 20:49 #5813 Avatarı HAMZA SÜTBIYIK HAMZA SÜTBIYIK şu an forumda
    Kıdemli Üye

Duhul
    Apr 2019
    Gönderi
    958
    wave59 ' da TUR için oluşturduğumuz sinyal 2017 nisanından beri ilk kez beyazdan sarı renge döndü... borsa istanbula tam zamanlı konsantre olmanın vakti geldi...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık
    .
    .
    .................................................. .................................................. .................................................. ..............................................

sarı sinyal sonrası TUR eksi % 4 yazmış idi... sarı sinyalleri söylerim gene ekranda yanarsa , yeşil kırmızı ve mavileri ( pozisyondan çık ) söylemem ...

wave59 da macro bakışla oluşturduğumuz , az sinyal veren iyi bir sistem , daha kısa vadeli sistemlerimiz de var... wave59 da yapay zekayı da katarak intra-day için de sistemler tasarlayabilirsiniz tabii ki...
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

4. Dolarcıların viop ve forexte defalarca ruhunu teslim alandılar yetmedi bir kez daha ruh teslim alma işine girdiler .

Değerli TL ülke için faydadan çok zarar getiriyor ama günlük politikalarla iş bu noktaya geldi.

Alıntı Originally Posted by erdixx Yazıyı Oku
    Sektördekiler daha kapsamlı bir indirim haberini bekliyorlar. kdv +ötv cinsinden
    Bu ÖTV KDV v.b. indirimleri fırsat sayıp bindiriyorlar, biraz piyasanın temizlige ihtiyaci var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by XMountaiN Yazıyı Oku
    Su an secim oncesi hafta 5.3x lardan dolar alan adam bile zarara gecti ya..
    s400 lerin tekeri bizim topraklara değince değişicek durum değişmesse zaten daha da dolarla işim olmaz uzun vadeci olur gideriz akıl mantıkta yürütmem bi daha ekonomi ile ilgili.

7. Rte nin hatalari olmasa faizi sıkı tutsa demek dolar kagittan kaplanmis
    3 uzerini goremezmis
    Olur da iktidar değişirse dolar cok kisiyi batirir ocak söndürür
    Ben hala bunlar bolca hata yapar diyorum ama dolar les akp olmasa bedava verseler almam

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu ÖTV KDV v.b. indirimleri fırsat sayıp bindiriyorlar, biraz piyasanın temizlige ihtiyaci var.
    Haklısın abi

Sayfa 348/981 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •