Sayfa 350/981 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Ne boş beleş piyasa ve oyunculari var memlekette. Ulan sanki esdortyuz çıkardıydı doları. Bi de bisey belli olsa neyse. Belirsizlikle coşan piyasa icat etmiş pineler.

2. 5.50 dip, 5.30 görmez gibi net konuşmamak lazım eğer isterlerse 5 altını bile gösterirler. Son yaşananlar biraz şunu gösterdi ki USD veya döviz böyle kısa vadeli vur-kaç, al-sat vs. için profesyonel değilsen uygun değil. Şu an için 5,20 üzeri alan herkes üzülüyordur ve korkuyordur ama 2'den 3'den başlayarak parasını koruma amaçlı alan kişinin umurunda olacağını sanmıyorum. Birde konu gelip gelip S400 e geliyor. S400 bir simge asıl önemli olan artık ABD ile birlikte misin değil misin, onun politkalarının yanında mısın karşısında mısın? Eğer onunla berabersen bir süre doları 4 bile yaparlar zor birşey değil. Ama politikaların çatışıyorsa s400 biter başka birşey ortaya çıkar.

3.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Ne arzu ediyorsunuz?

Dolar kuru yükselsin diye bölgede bir savaş falan mı?

Hiç bir iyileşme, insandan yana olan bir veri dolarcıları mutlu etmiyor gibi bir izlenim yaymaktayız buradan tüm foruma...

Ülkemiz normalleşsin, üretim iş aş artsın.

Bizler zarar edelim.

Benim düşüncem de bu.
    Ağzınıza sağlık

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Ne arzu ediyorsunuz?

Dolar kuru yükselsin diye bölgede bir savaş falan mı?

Hiç bir iyileşme, insandan yana olan bir veri dolarcıları mutlu etmiyor gibi bir izlenim yaymaktayız buradan tüm foruma...

Ülkemiz normalleşsin, üretim iş aş artsın.

Bizler zarar edelim.

Benim düşüncem de bu.
    Super bir vatansever yorum,tebrikler.

5.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Super bir vatansever yorum,tebrikler.
    elalem ile kapışıp doları yükseltmesinler onu istiyoruz. yoksa bu dolar 8 de olur 9 da 10 da

6. Dilekle temenni ile öfke ile nefret ile birilerine kızma ile dolar ne artar ne azalır. Ama bunları yaparak bunlardan medet umarak artması için ortam olur mu olur.

7. g-20 sonrasında oluşan olumlu havayla, fibonacci expansion seviyeleri kapsamında daha önce işaret edilen (5.63) hedefi görüldü, buralardan tepki vermesi beklenir. zira rsi'da 5,15,30 dk.lıklarda pozitif uyumsuzluklar görülüyor.
    aşağı yönlü hareketine devam ederse, 1 şubat-27 mart diplerinin birleştirilmesi suretiyle oluşturulan desteğin çalışma durumu takip edilir.
    https://twitter.com/…bel/status/1145696039791484928

8. Son dakika! Benzinin litre fiyatına bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 27 kuruş zam geldi.

Sayfa 350/981 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •