Sayfa 353/981 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Renault sitesine baktım, fiyatları "guncelliyorlarmis" alanı kendi hesabıma öpsünler!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Renault sitesine baktım, fiyatları "guncelliyorlarmis" alanı kendi hesabıma öpsünler!
    Bu ara beni de benjamin öpüyor

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

3.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Yaptırım gelir de trump cok kirli ticarete döküp isi yumusatiyor
    Kakaladigi boeingler 737 max mis
    Son zamanlarda surekli dusup diger ulkelerin ucurmadigi

Konusma gayet acik

Sen su elimizde kalan bozuk ucaklara tonla para verip alacaksin bende s400 konusunda kongreyi yumusatmaya calisacagim
    15 Nisan 2019 14:51
    ABD Başkanı Donald Trump, altı ayda iki ölümcül kazayla gündeme gelerek güvenlik endişelerini tetikleyen Boeing’e ‘ticari imaj değişikliği’ önerisinde bulundu. Trump, özetle “Önce onarın, sonra isim değiştirerek tekrar piyasaya sürün” mesajı verdi.

Sputnik'in aktardığına göre Twitter hesabından bir açıklama yapan ABD Başkanı Trump, “Markalaşma hakkında ne bilirim, belki hiçbir şey (ama başkan oldum!), ancak eğer Boeing’in yerinde olsaydım 737 Max’i onarırdım, bazı harika özellikler eklerdim ve uçağı yeni bir isimle yeniden markalaştırırdım. Hiçbir ürün bu kadar çekmedi. Ama tekrar, ben ne bilirim ki?” ifadelerini kullandı.

Tüccar sarışın bomba bize bunları mı kilitledi acaba?

4. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Geçenlerde bir üye benjaminin anne adını sormuştu. Ben de araştırıp ismi vermiştim.
    Neden sormuştu acaba bilemedim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Motor hacmi 1.6 litre altında kalan otomobillere uygulanan 15 puanlık ÖTV indirimi bugün itibarıyla sona erdi. Sektör indirimin devam ettirilmesi talebinde bulunurken hükümetten bu yönde bir açıklama henüz yapılmadı. Mevcut duruma göre indirimin sona ermesiyle sıfır otomobil fiyatlarında ortalama yüzde 11'lik bir artış yaşanacak. Fiyatlardaki artış ikinci el piyasasına da yansıyacak.

https://www.haberturk.com/otv-indiri...500186-ekonomi

Zaten geberik bir piyasa...

Hemen her sınıf araç satışı dibe vurmuş...

ÖTV indirimi devam etse ne olur etmese "what fayda"....

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Geçenlerde bir üye benjaminin anne adını sormuştu. Ben de araştırıp ismi vermiştim.
    Neden sormuştu acaba bilemedim.
    Kızlık soyadını sorsa bankacı derdim
    Demek ki kalaycı imiş

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

8. Ötv nin indirimli hali bile 2002 oranlarından yüksek
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Sayfa 353/981 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •