Sayfa 358/981 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458858 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    http://www.emo.org.tr/ekler/6f852a6d01b6065_ek.pdfdılı

10 sene sonra gelecege donustekı araba gıbı arkadaki mutfak mikserıne 1 kılo bor atarsın arabayı kullanırsın.

birde boru çelikte kullanıyorlar cns tezgahlarındaki uclarda . bildigim kadarı ile volvo araçlarda ..ABD uzay gemısı ınfılak etmıstı tek saglam parça borla yapılan çelik çıkmıştı.
    Nadir bulunan kıymetlı madenlerde var Türdkiyede bildigim kadarı ile eskişehirde devlet yada bir iş adamı bu madenleri işlemek ıcın tesis kursa kurulum maliyetıde 200 mılyon dolar fılan boyle seyler yapsalar devletımız.. Bizimkiler gıttıler sıvılastırılmıs dogalgaz depolama tesisi kurdular. Hiç bir gelir saglayıcı bir şeyı yok mılyarlarca doları gomduler topraga resmen...niye cunkü ABD sıvılastırılmıs dogalgaz işinde
    Bor arabayı nasil yürütecek, bor çeliği degil konumuz, efendim.

Bor madenini biliyorum Allahın taşı, bu taşın enerji özelliği nedir, elektriksel, radyoaktif veya patlayıcı olarak?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Bor hikayesi palavra, borla çalışan motor falan da yok.Hidrojeni oksijenle yakma prensibiyle çalışması muhtemel bir motorda ara tepkime ürünü olarak kulllanılması gerekiyordu galiba da ekonomik olmadığı için çalışılmadı.
    Kabaca anlattığım proje suyla çalışan araba hayalidir aynı zamanda.
    Belki 50 seneye falan hayal olmaktan çıkabilir.
    Ülkemizde bor madeni boldur.Endüstride önemli bir mineraldir.Ama araba motoru için benzin gibi bir yakıt değildir.5 kilo borla 5000 km menzil de palavradır.

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    https://www.youtube.com/watch?v=18nRPayvKHo 3 dk doldur 500 km git

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bor arabayı nasil yürütecek, bor çeliği degil konumuz, efendim.

Bor madenini biliyorum Allahın taşı, bu taşın enerji özelliği nedir, elektriksel, radyoaktif veya patlayıcı olarak?
    Bor değil toryum olsa gerek o

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

4. Sene sonuna kadar 8+ beklentimde en ufak bir degisiklik yok desem cok kufur eder misiniz bilmem de oyle yani😀

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bor değil toryum olsa gerek o

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Toryumda sorun yok, radyoaktif özelliği var, benim derdim burnumun dibindeki bor madeniylen arabayi yürütmek!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6. Reha Bey,gece gece bilimin dibine vurdunuz tebrik ederim,tamam bor bizim maden temizleyici özelliği çok fazla bazı kaynak işlemlerindede kullanılıyor emme bende çözemedim enerji yönü nasıl olacak?

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Reha Bey,gece gece bilimin dibine vurdunuz tebrik ederim,tamam bor bizim maden temizleyici özelliği çok fazla bazı kaynak işlemlerindede kullanılıyor emme bende çözemedim enerji yönü nasıl olacak?
    Bor yanıcı degil söndürücü demek ki, gümüş lehiminde şarttır, örneğin.

Çözeceğiz bu işi, bana Emet 35 km. çok zengin bor yatakları vardır, bagaja 50 okka bor attım mı 50 bin km. tamamdır!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Toryumda sorun yok, radyoaktif özelliği var, benim derdim burnumun dibindeki bor madeniylen arabayi yürütmek!
    Toryumla çalısan arabanında 100 yıl boyunca depo bitmiyor

Sayfa 358/981 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •