Sayfa 362/981 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Allah esirgesin üstümüze füzeler yağarken bunları aktive etmedik. Ne olur?
    Alıp aktive etmeyenler vatan hainliği ile yargılanmaz mı?
    Hatirlayin

dolar alanlari ihbar edin diyen zat bir sure sonra

dolarinizi bize getirin sukadar faizle tahvil verelim diye reklamlar döndürüldü

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ayhan Başkan o kadar dedi size mevduat diye dinlemedik

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ayhan başkan yapıkredide kalıcaktı bizde ona uyacaktık ama olmadı başka zaman artık :D

3. ya bu s400 bizi herşeyden koruyacak hikayesini de biraz aklıbaşında yapın. 2003 de ırak işgalinde ilk gün sadece bağdad a 50 üzeri cruise tomahavk atıldı ve yüzden fazla sorti ile f117lerle bombarduman yaptılar.Sendeki s400ler 144 adet batarya ilk 2 gün bir abd saldırısına karşı koysan 3. gün ne olacak rus ordusu müdahaleye mi gelecek. rasyonel hesap yapın, artık gecti ver mehteri ya allahla , okla baltayla savaş yılları. https://twitter.com/lagrimacanta/sta...74336125841409

4.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    ya bu s400 bizi herşeyden koruyacak hikayesini de biraz aklıbaşında yapın. 2003 de ırak işgalinde ilk gün sadece bağdad a 50 üzeri cruise tomahavk atıldı ve yüzden fazla sorti ile f117lerle bombarduman yaptılar.Sendeki s400ler 144 adet batarya ilk 2 gün bir abd saldırısına karşı koysan 3. gün ne olacak rus ordusu müdahaleye mi gelecek. rasyonel hesap yapın, artık gecti ver mehteri ya allahla , okla baltayla savaş yılları. https://twitter.com/lagrimacanta/sta...74336125841409
    Dostum s400 bir basamak, Türkiye bunları kendi üretir hale gelmek istiyor. Bir yandan avrupa ile de füze savunma sistemi pazarlıkları sürüyor.

Söyle düşünseniz olmaz mı, bugüne kadar hiç yoktu, şimdi 144 tane olacak, öbür gün 288 ondan sonra da 1000 tane kendin ürettiğin zaman. Her şey adım adım oluyor maşallah her şeye lafınız var hiç sabrınız yok. Benim siyasetle isim olmaz ama bu sistem bence de bize lazım doğruya doğru. Ha keşke abd verse teknolojisi ile de oradan alsak hiç papaz olmasak.

5.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    ya bu s400 bizi herşeyden koruyacak hikayesini de biraz aklıbaşında yapın...
    Mantığınız nasıl çalışıyor anlayamadım.
    Ortadoğu ülkelerinin toprağı üstünde Kürdistan kurmaya çalışan zaten ABD'dir..
    Şimdi siz ne diyorsunuz? ABD saldırırsa ABD'ye bize yeteri kadar Patriot verin de uçak ve füzelerinizi düşürelim mi diyeceğiz ? Bunu dersek Trump bize kıçıyla gülmez mi?
    Herbir füzenin maliyeti düşürdüğü uçaktan kat kat daha ucuzdur.144 S400 füzesi olmadan ABD saldırısına karşı koymak sizce daha mı mantıklı yoksa karşı koymak sizin için bir seçenek değil mi?

6. Bir hedefe 2 füze angeje oluyor. En son ABD Suriye operasyonunda bir gecede 59 tomahawk attı. Yani çok haklısınız. Birde tabi 2 batarya ve bataryalarınızın vurulmadığını varsayın. Hava savunması öyle aldım koydum olmuyor. S400 leri radar ağına bile bağlayamıyorsun. Mümkün olan e uzak noktadan itibaren hedefi tespit edecek redar sistemin olacak her hedefe ve pozisyona göre ve irtifalara göre farklı savunma sistemlerin olacak. Kimse S400 almayalım gelip isteyen vursun demiyor mevcut radar ağına entegre olmayan sistemi alarak savunma şemsiyesi kurulmuyor. İlk ihale 2012 yılı olması lazım o günden beri boş duruyoruz neden kendisi sistemlerimizi geliştirmedik veya neden daha önce teknoloji transferi vs. kabul eden Çin sistemine verilen ihale iptal edildi.
    Son düzenleme : SmuraY; 02-07-2019 saat: 10:37.

7. Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

8. ben hayal görmüyorum türkiye kendi savaşabileceği düşmana karşı kendi savunmasını yapar ama abd, ingiltere,çin rusya gibi nükleer güçlere karşı savunma yapamazsınız.En iyi yol onlarla savaşmamak. Ben 70 kiloluk bir adamım anca 70 kiloluk başka bir adamla başabaş mücadele ederim.100 kglık profosyel boksöre iki vitamin alıp dövüşürüm dersem kendimi kandırıyorumdur.Sizde türkiyeyi gözünüzde büyütmeyin. Uluslararası barış için uğraşın, savaşın bu topraklara verebileceği hiçbir şey yok.

Sayfa 362/981 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •