Sayfa 431/981 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Hamas kurucularından Hassan Yousef'un 2.Oğlu Suheib Yousef'un MOSSAD ajanı çıktığı iddia ediliyor.

En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2. Bende baktim simdi tuzeller tarafinda azalma var. Vadesiz yp mevduattan bir kismi

3. Bant içine alalım sizi

4. Şimdi diyelim süpriz bir hava saldırısı oldu radar ağı saldırı kolunu 400 km(iyi ihtimal) den tespit etti. Bu andan itibaren acaba S400 aktif hale getir, hedefi teşhis et, kilitle, indir kaç dakika sürer. Çünkü 400 km den düşmanı görürseniz maksimum 10-15 dakikada herşey bitmiş olabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bir gelsinde s400 bunlar s400 ayağına doları iyi baskıladı şu konsolidasyon bitsin hele inşaat sektörüyle enerji sektörü sorunları bir ortaya çıksın hele.
    Şimdilik herşeyi s400 le baskılıyorlar reel problemleri unutturma operasyonu.

S-400'ler Pazar günü yükleniyor
    https://www.haberturk.com/son-dakika...eniyor-2501255

Hadi hayırlısı.
    Ben hala bir yaptırım geleceğine inanıyorum.Bence s400 bahanesi.Bu suyumu neden kirlettin diyen kurdun hikayesi.Yada sarı öküzü vermeyecektik diyelim.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Hamas kurucularından Hassan Yousef'un 2.Oğlu Suheib Yousef'un MOSSAD ajanı çıktığı iddia ediliyor.

Hamas'ın zaten FKÖ yu zayıflatmak için kurulduğu hep söylenir.Yaser Arafat a karsi.

7. Bugün uzunun bakanları toplayacağı söylendi piyasa şuan onu bekliyor. Kabine revizyonu olacak haberini 1 aydır pompalıyorlar revizyon gelirse ve damat giderse çarşı karışır ama ben hala imkan vermiyorum ayrı konu.
    Damat şuan uzundan daha sağlam duruyor.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bugün uzunun bakanları toplayacağı söylendi piyasa şuan onu bekliyor. Kabine revizyonu olacak haberini 1 aydır pompalıyorlar revizyon gelirse ve damat giderse çarşı karışır ama ben hala imkan vermiyorum ayrı konu.
    Damat şuan uzundan daha sağlam duruyor.
    Belki damadın da haberi yoktur ...

Sayfa 431/981 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •