Sayfa 432/981 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Belki damadın da haberi yoktur ...

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bugün uzunun bakanları toplayacağı söylendi piyasa şuan onu bekliyor. Kabine revizyonu olacak haberini 1 aydır pompalıyorlar revizyon gelirse ve damat giderse çarşı karışır ama ben hala imkan vermiyorum ayrı konu.
    Damat şuan uzundan daha sağlam duruyor.
    Yüklenmeyin garibana, damadın aşırı özgüvenle saçma sapan konuşmak dışında bence suçu yoktur. O mu almış borçları...

Hayır ülkeyi kol gibi borca sokan durmuş yılmaz lar babacan lar mehmet şimşek ler ağbal lar iyi ekonomist mi oluyor şimdi? Ne var ne yok satan unakıtan mı iyi nedir yani anlamıyorum anlatın abi. Azıcık kemer sıkalım diyince herkes yooo ooo ne yoo zaten gelecek nesillerden çalarak yiyorsun gözün doysun be....

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yüklenmeyin garibana, damadın aşırı özgüvenle saçma sapan konuşmak dışında bence suçu yoktur. O mu almış borçları...

Hayır ülkeyi kol gibi borca sokan durmuş yılmaz lar babacan lar mehmet şimşek ler ağbal lar iyi ekonomist mi oluyor şimdi? Ne var ne yok satan unakıtan mı iyi nedir yani anlamıyorum anlatın abi. Azıcık kemer sıkalım diyince herkes yooo ooo ne yoo zaten gelecek nesillerden çalarak yiyorsun gözün doysun be....
    Kemer sıkalım diyen kişiyi merak ettim şimdi. Kim ?

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Büyük düşüş tüzel kesimdeymiş. Bu da aslında düşüşün kredi çevriminden kaynaklandığını teyid ediyor olabilir.

Ticarilerin vadeli ve vadesiz döviz hesapları düşerken, TL hesapları toplamında kayda değer artış yok. Şu durumda 3 milyar dolar civarında kredi/borç ödemesi ya da yurtdışına transfer yapmışlar diyebiliriz.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Şimdi diyelim süpriz bir hava saldırısı oldu radar ağı saldırı kolunu 400 km(iyi ihtimal) den tespit etti. Bu andan itibaren acaba S400 aktif hale getir, hedefi teşhis et, kilitle, indir kaç dakika sürer. Çünkü 400 km den düşmanı görürseniz maksimum 10-15 dakikada herşey bitmiş olabilir.
    Dostum kullansan ne kullanmasan ne lahana aşkına.

Okuduğuma göre 8 batarya ile 4 füze düşürebiliyorsun. Ne olacaktı yani bir tane S- 400 alıp Amerikan hava kuvvetlerini sinek vızıltısına mı çevireceğiz. İster kullan ister kullanma .

Eğer Amerika buna izin verirse arkası gelir diye çekiniyor, Murphy kanunu, arkası gelecek sadece Türkiye değil birçok ülke Rus silahı almaya başlayacak.

Amerika ya aldırmaz ya da aldığına pişman eder . Başka ülkelere emsal olsun diye . Ama Amerika silah ticaretini Rusya 'ya kaptırmaz, ayrıca bu Rus silahı genişlemesi Amerikan güvenliğini de tehlikeye atacak . Millet çocuk oyuncağı sanıyor bu konuyu .

Görünmeyen konu ise Suriye' de fena sıkıştık galiba. Tayyip Erdoğan ise danışmanlar duvarını aşıp gerçekleri göremiyor.

S-400' ü tatbikatta kullanalım bir de bakımını yapalım diyerek yaptırım savuşturma fikrini veren danışmanları varken Tayyip Erdoğan ne yapsın.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku

Hocam damattan gariban diye bahsetmeniz onun açısından fazla iyimser bir bakış açısı olmuş. Son 20 yıldır ülkenin kaynaklarını yiyen, saraylarda yaşayan biri kendileri.
    Ayrıca saydığınız isimler zamanında damat bakan olmuş olsaydı, o da aynı şeyleri yapacaktı, zihniyetleri farklı değil ki.
    Tasarrufa en çok önem veren ve kendi hayatında da uygulayan rahmetli Ecevit'e halkımızın verdiği değeri gördük, bu bakımdan diğer yazdıklarınıza aynen katılıyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

2019 ilk altı aylık dönemin kazananları TL mevduatçılar;
    kaybedeni ise dövize yatırım yapanlar ( gara gara düşünenler) diyebilir miyiz?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,898
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Dostum kullansan ne kullanmasan ne lahana aşkına.

Okuduğuma göre 8 batarya ile 4 füze düşürebiliyorsun. Ne olacaktı yani bir tane S- 400 alıp Amerikan hava kuvvetlerini sinek vızıltısına mı çevireceğiz. İster kullan ister kullanma .

Eğer Amerika buna izin verirse arkası gelir diye çekiniyor, Murphy kanunu, arkası gelecek sadece Türkiye değil birçok ülke Rus silahı almaya başlayacak.

Amerika ya aldırmaz ya da aldığına pişman eder . Başka ülkelere emsal olsun diye . Ama Amerika silah ticaretini Rusya 'ya kaptırmaz, ayrıca bu Rus silahı genişlemesi Amerikan güvenliğini de tehlikeye atacak . Millet çocuk oyuncağı sanıyor bu konuyu .

Görünmeyen konu ise Suriye' de fena sıkıştık galiba. Tayyip Erdoğan ise danışmanlar duvarını aşıp gerçekleri göremiyor.

S-400' ü tatbikatta kullanalım bir de bakımını yapalım diyerek yaptırım savuşturma fikrini veren danışmanları varken Tayyip Erdoğan ne yapsın.
    Akepe eski sözcüsü birkaç sene önce "Suriye politikamız baştan beri yanlıştı" demişti. Halen de yanlış. Adamı sözcülükten aldılar bu arada. Orada doğru olan Suriye ile barışmak ve bu ülkemizin de birçok sorununun çözümü olur. Ama bunun önünde tek engel var...

8. Dubai Emiri El-Maktum, İngiltere'ye Kaçan Eşine Seslendi: ''Bi ara bizim İstanbul'daki konsolosluğa uğra da şu boşanma işlerini halledelim... Bitanem...''

(zaytung)
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 432/981 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •