Sayfa 585/981 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    mezunlarının siyasi hayattaki rolleri itibarıyla bir dağıtımı..neyse. iyi geceler son defa .

2.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sorma...o konuda çok haklısın...gunahimiz çok. samimiyetle
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    okul olarak günahları dagitirsak İTU nun de baya bir payı vardir
    Suç bu üniversitelerin değil, bu üniversitelerin önünü kesenlerin aslında. Millet de ineklerin yerine koyunları tercih etti, sonuç ortada.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

rusya zaman zaman öne çıkarılıyor.. zaman zaman çin de bu söylemlere giriyor..

Turkiye bu iki ülkenin insafına bırakıldığı anda taş devrine döner..

yapılması gereken ,siyasal islamcı fantazilerden vazgeçilmek şartıyla, borcu hızla azaltmak ve rasyonel kararlarla acımasız bir dış politika yapmak.. batı bloğu içinde kalmak ülkenin çıkarınadır.. ama ahmakça kendini kullandırmaman gerekir.. bunun için siyasal islam+osmanlı soslu fantazilerden uzak kalınmalı.. bu iki unsuru kullanarak halkı kandırıyorlar .
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4. Uni demeyin abi. İlahiyat fakultelerinde prof kalmadi. Prof olan rektor oluyor bir uniye.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yukarıda millet bankadaki dth leri bozmadan (185 mr dolar) bu kur yükselmez yazanlar ve destekleyenler olmuş.

Bankalarda gerçekte (reel) o kadar dolar olmadığını biliyorsunuz değil mi? O paralar sanal. 185 milyar dolar döviz hesabı olan tüm vatandaşlar yarın gitsin çekmeye çalışsın bakalım o dolarları verebilecek mi bankalar? Yokki ortada öyle bir para.

Kısmi rezerv sistemi denen kapitalizmin bizlere en büyük armağanı mı kazığı mı desem bilemedim olayını araştırmanızı salık veririm.
    Geç kaldın abi , biz o dersi geçtik, rxpu abi sözlüme 100 verdi , çok parlak zekalı bir öğrenciymişim, AA aldım

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    sn oralet osman sizi tanımıyorum diye doğrudan size cevap yazmadım. polemik olmasın.
    Osman abi , nezih bir insandır. Sözü dinlenir ; çayı, oraleti içilir. Her şey konuşulur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Durdum durdum duramadim...Mahir Çayan da mulkiyeli.İ Melih de. Mesut Yılmaz da. Erbakan da İTU ki Özal da.Ataturk de Harbiyeli , Evren de.
    İyi insan kötü insan meselesi. kurumlardan Ari

Sayfa 585/981 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •