Special Days Image
Sayfa 586/981 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Durdum durdum duramadim...Mahir Çayan da mulkiyeli.İ Melih de. Mesut Yılmaz da. Erbakan da İTU ki Özal da.Ataturk de Harbiyeli , Evren de.
    İyi insan kötü insan meselesi. kurumlardan Ari
    İTÜ 'yü anlarım da İstanbul Erkek Lisesinin esbabı mucizesini hiç anlayamadım.

2. Modern toplumlar yarattıkları kaliteli kurumların üzerinde yükselmişlerdir. Bu gerçeği göz ardı eder, olayı bad guys-good guys basitlğine hapsedersek, iyi insan yetiştirme hedefi ile imam hatipleri tarafımıza dayatırlar tabi. Kısacası mesele kaliteli insan yetiştirmektir, kaliteli insanlar ağırlıkta olursa çürükler de zamanla elenir zaten.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3. Yesterday two Tu 124s of Russian Air Force landed Malatya Air Base. Now a Tu124 flying from Malatya to Ankara. Likely hosting key Russian personnel coordinating the delivery of S400s.

https://twitter.com/Metin4020/status...87812809646080

4.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    DOT korkusuna s400 pazar gununden beri yüklendi gelecek diyemiyorlar. Hala yuklenecek deniliyor , sonra Akdeniz'de hulogggg deyince bir gülme geliyor.
    Daha parasını verip aldiklari füzeyi korkudan ülkeye sokamadilar kaç gün oldu
    Sürat kargoya vermişler,ondan gecikmiştir,belki de kaybolmuştur

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Şimdi bir 68 linin karşısında bilgi vermek haddime değil ama müsadenle

İştar bir tanedir abi , adaletlidir. Ülkenin tüm kadınları İştar tapınağında bir gece çalışmak zorundadır. İster prenses , ister kraliçe ister hizmetçi, ister köylü. ... Kimliğinin önemi olmadan bir gece İştar için tapınakta fahişelik yapmak zorunda .
    Bi kereden birşey olmaz lafı, o zamandan mı kalma?

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Faizler düşünce milletin borsaya saldıracağını düşünen sevgili yönetemeyenler çok ciddi tokat yer. Geçen sene yediklerinden daha beter olur bu.
    Bilmem ki, acaba Cuma hutbesinde faizin haram,hisselerin kar payı dağıttığı veya milli şirketlerimizi kurtarmanın vatan borcu olduğu hatırlatılsa ,olmadı, hisse alana bedava traş gibi promosyonlar işlemez mi ki ?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Bi kereden birşey olmaz lafı, o zamandan mı kalma?
    O kadar okumadım ya ,çalışmadığım yerden sordun.

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Bilmem ki, acaba Cuma hutbesinde faizin haram,hisselerin kar payı dağıttığı veya milli şirketlerimizi kurtarmanın vatan borcu olduğu hatırlatılsa ,olmadı, hisse alana bedava traş gibi promosyonlar işlemez mi ki ?
    Şak 10 milyar USD satarım diyen akıllıya Özgür Demirtaş'ın bir kafa sallaması vardı videoyu izlediyseniz.
    Iı-ııhh olmaz.

Sayfa 586/981 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •