Sayfa 596/981 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Senin powell gibi ben taaa.

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 5.71 tutarsa iyi. Cok daha kotu cakilabilirdi

3. Bu arada bizim mb tam 4 ayak ustune dustu. Bu fed ilac gibi geldi. Yoksa cok fena terste kalabilirdi

4.  Alıntı Originally Posted by breakeven Yazıyı Oku
    dolarda kitli kalanlar her gün kaçan tl faizinide hesaplarsa daha sağlıklı karar verirler satıp kurtulmak daha iyi gibi duruyor dimi
    Evet BIST 99 yolunda sabah demiştim.
    Bırak faizi maizi satıp dolarları borsaya yatıralım.
    ....

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Evet BIST 99 yolunda sabah demiştim.
    Bırak faizi maizi satıp dolarları borsaya yatıralım.
    Ekrem Başkan, The İstanbul'un el değişimi rallisim durumu.. ??.. Ankara dahil.. Ve daha...

Dow bile kutluyo.. E tabi hak ediş saymazlar mı. Gömleğin düğmesini bile sayarlarken..

6.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Ekrem Başkan, The İstanbul'un el değişimi rallisim durumu.. ??.. Ankara dahil.. Ve daha...

Dow bile kutluyo.. E tabi hak ediş saymazlar mı. Gömleğin düğmesini bile sayarlarken..
    ALTIN/ONS 1.409,29 % 0,84

Powell rallisi mi Fed rallisi mi her ne ise artık.

Unforgiven.. Metallic.. A.

8. şu ............. bademleri bi s....... gitsin artık yeter yemin ederim zulm ediyorlar şu ülkeye resmen ulan avrupa ile abd ile kapış dost ülke kalmadı akıl yoksunu bunlar tl faizi düşürücez demek ne demek insan tl de dursa terliyor dolarda dursa fed terletiyor yada u dönüşü yapacaklar mı falan diye düşünüyosun dünyanın hiç bi ülkesinde bizim kadar birikimini korumaya çalışan başka bi ülke vatandaşı yok her gün ayrı bi mallık her gün ayrı bi fiyasko bu ülke böyle saçma sapan bi yönetimi tarihinde görmedi.

Sayfa 596/981 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •