Sayfa 62/981 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku

Türkiye'de böyle şirketler olsa uzun vadede kesinlikle yatırım yapardım.Ameliyat robotu üreten bir firma.1000 dolarlık hisse al çocuğuna ev parasi kalsın.En son 2016 gibi bakmistim ordan bile kac katina gelmiş.Ama nerde bizde böyle şirket,böyle teknoloji...
    Sıradan bir memur maaşını halk bankasından alan biri bu hisseyi nasıl alacak peki

2. Vatandaşın bankalar ve tüketici finansman şirketlerine olan tüketici kredisi ve kredi kartı borcu 521.5 milyar liraya ulaştı. Takibe alınan borç ise 20.5 milyar lirayı buldu.

Dengeleniyoruz.

3.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Pazar gününe uygun bir konu ve soru:

- Magazin medyasında epey bir süredir müteahhit Ağaoğlu'nun haber, fotoğraf ve dedikodularını göremiyoruz. Neden acaba?
    kuşta problem olabilir
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Vatandaşın bankalar ve tüketici finansman şirketlerine olan tüketici kredisi ve kredi kartı borcu 521.5 milyar liraya ulaştı. Takibe alınan borç ise 20.5 milyar lirayı buldu.

Dengeleniyoruz.
    grediğ kartına taksit sayılarını arttırmak ekmek kadayıfının üstüne kaymak ... daha da borçlan daha daha demek değil mi
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Çeşme Alaçatı da İstanbullu neredeyse yok gibi. Trafikte çok nadir 34 plaka görüyorum. Butik otel ve restoran işleten dostlarda aynı şeyi söylüyorlar. İstanbullular gitti işler bitti diyorlar. En kısa zamanda gelmelerini bekliyorlar. İnsanlar bilinçli ve sorumlu hareket ediyor bu hassas dönemde. Tebrik etmek lazım İstanbulluları.
    Alaçatının özelliği ne idi ne oldu... gençken ( halen öyleyiz ) sörf için giderdik , yurtdışından cici kızlar da gelirdi ne güzel günlerdi... dünyadaki sayılı sörf içün rüzgarı en güzel yerlerden biri... şimdi makyaj yapıp topüklü ayakabı ile geziyor kadınlar orada ya... mahvettiniz dokusunu ... bir de alaçatı stili falan diye uyduruk bir giyim kuşam macerası var perakende ticarette... ya bi şeyi de bozmayın bırakın doğal kalsın...

laubalilikten hoşlanmam ciddiyeti severim disipline hayranım ... işte şimdi sana damadım diyebilirim ...

6.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Sıradan bir memur maaşını halk bankasından alan biri bu hisseyi nasıl alacak peki
    Bankadaki yetkililerden bilgi alabilirsiniz.Minumum yatırım miktarı kaç dolar bilmiyorum
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

7.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Bankadaki yetkililerden bilgi alabilirsiniz.Minumum yatırım miktarı kaç dolar bilmiyorum
    Bisey sorucam arkadaslar amerikan borsasina para yatirsak yaptirim olursa bizim parada orda kitlenmez mi amerikan finansal sistemiyle bagimiz kopuyor cünkü

YSK yanlış mühür kullanılan zarflardaki oyların geçerli sayılamasina karar verdi.

Sayfa 62/981 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •