Sayfa 631/981 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Ben sondaj bile vurduklarini sanmiyorum. Savasta bombalari atarken gosteren tvler bir sondaj vurmayimi gosteremedi
    İnternetten bir savaş oyununu gerçekmiş ve biz bombalıyormuşuz gibi gösteren yandaş basının aklına düşürmeyin şimdi. Gösterirler bir çakma sondaj vurmayı, bulurlarsa bir oyun daha.

Alıntı Originally Posted by crayon07 Yazıyı Oku
    Petrol bulduk diye bir haber her an gelebilir...bu haberle bademler altı ay daha idare ederler...
    Venezuela buldu da ne oldu. Orda da var bizimkiler gibi angutlar. Sonuç değişmez bu zihniyet olduğu sürece.

Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Madem faiz olayı bu kadar ülkeye zarar veriyor neden hemen bugün toplantı yapıp faizi indirmiyorlar.Hem dünya piyasasıda çok uygun şu an.
    Yapabilecekleri en fazla 300 baz puan, onu da yapabilirlerse tabi.

4.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    İnternetten bir savaş oyununu gerçekmiş ve biz bombalıyormuşuz gibi gösteren yandaş basının aklına düşürmeyin şimdi. Gösterirler bir çakma sondaj vurmayı, bulurlarsa bir oyun daha.
    çok net ifade edeyim türkiyenin akdenizden petrol çıkarmak gibi bir niyeti yok rumlara karşı bölgenin yanlız onlara ait olmadıgının bir güç göstergesi musul ve kerkük bize kaç kilometre petrol konusunda ciddi olsalardı öncelik buralar olmalı
    denizden petrol çıkarmanın ve sevkiyatının ne maliyet de oldugunu google dan baka bilirsiniz
    demem odurki ab ve abd bu işe karşı çıkarken hiç bir firma ile anlaşma sözleşme yapma şansımız yoktur

5.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    millet dolardayken değil s-400, s-1400 alsalar, amerikaya nanik yapıp muccuk diye hareket bile çekseler dolar yükselmez
    buradan aklıma şu takıldı. geçen ağustos başı dth/tl mevduat dengesi nasıldı acaba. araştırdım bulamadım.

6.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    buradan aklıma şu takıldı. geçen ağustos başı dth/tl mevduat dengesi nasıldı acaba. araştırdım bulamadım.

https://www.haberturk.com/dth-artiyo...370274-ekonomi

DTH'lerin inmesi için kurun artması lazım. Ağustos öncesi 95.

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    yanılmıyorsam 1 1,5milyar bozulma vardı bunları tüzellerin bozdugu ödeme vs kullanıldıgı soylendi

8. Millet bu kadan maldayken bu dolar gider mi be yeaaahhhh ihihhihuhu pusssss

Sayfa 631/981 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •