Sayfa 632/981 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by crayon07 Yazıyı Oku
    Bu milletin elinde tuttuğu 185 milyar dolar olayını anlamıyorum...Halkın % 60'ı açlık sınırının altında yaşıyo...%30 da normal yaşıyo desek ,bu dolarlar kimin..??? kim kaç para biriktirmişte dolar almış...burada yazı yazanların hepsinin mal varlığını toplasan 500 bin dolar etmez ...Bende daha fazlası var diyen olabilir tabiki,o zamanda burada ne işin var arkadaş ..??? diyebiliriz...
    O kadar emin olma dostum icimizde milyon dolari olup mallik yapanda var debeleniyor suan

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Venezuela buldu da ne oldu. Orda da var bizimkiler gibi angutlar. Sonuç değişmez bu zihniyet olduğu sürece.
    Onlar petrol parasıyla hovardalık yaptılar ,biz ABD dolarıyla yaptık...Sonuç;üretmeyen hazır yiyeyen toplumların bu hale düşmesi kaçınılmaz...... Vahbi eyilmez hocaya birisi soruyo; hocam biz Venezüelle olurmuyuz ? diye...oda diyoki ; onların petrolü var...
    ya bizim neyimiz var...???!!!!

3. Teknikten çok çakmam ama bana buraları artık dip gibi geliyor. Yarın veya Pazartesi günü dolarda büyük bir ralli başlayabilir gibi bir hissiyatım var. Pazartesi AB yaptırımlar için toplanacak, S-400 meselesine bağlı olarak ABD yaptırımları masada. Artı 25 haziranda 4-5 puan birden faiz indirimi gündemde. Buna ek olarakta sıfırı tükettik eksi bakiye yazıyoruz.

Bu dolar önümüzdeki günlerde çıkmayacakta ne zaman çıkacak amk.
    Gerçi bütün bunlara rağmen tek cent almam, yazım sohbet amaçlıdır.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Başkanın bunca sözünden sonra faiz indirmeyip bağımsız kurum imajı çizerler mi acaba ? Böyle bi olay hatırladım da .

5.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Bu gün Esenboğadan saat 11 civarı kalkan büyük bir askeri uçak gördüm. Belki s400 geldi...
    Askeri degil sanirim rus antonov kargo ucagiyla gelecek diye biliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Başkanın bunca sözünden sonra faiz indirmeyip bağımsız kurum imajı çizerler mi acaba ? Böyle bi olay hatırladım da .
    Eğer öyle yaparlarsa bütün betoncuların kestanesini çizerler.
    Bu kadro betonla besleniyor, beton şuan komada can çekişiyor.

7. Şaka maka istanbul el değiştirince borç ortaya çıktı.. 1-2 denen borç 30 milyarlara kadar ulaşmış diye haberler var
    İmamoğlu kendisi 8 milyar gibi birşey açıkladı kosa vade ödenmesi gereken..
    daha istanbul için rakamları bu kadar çarpık yansıtıldıysa ülke nin gerçek rakamları nasıldır acaba.

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ben sanmiyorum ustat reyiz kendi faizle savasmayi dini vecibe olarak goruyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 632/981 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •