Sayfa 642/981 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,129 - 5,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. 100 boeing kurecik radar ussu incirlik karadenize bagliyan bogazlar ortadoguda guvenilir liman askeri olarak natonun 2.ci buyuk ordusu turkiye ile ticaret yapan firmalarin etkilenmesi boeing locheed martin irana turkiyesiz ambargonun basarisinin dusecek olmasi suriyede abdnin elinin zayiflamasi skorsky helikopterlerin iptal olmasi 100 adet aslinda epey etken var yaptirimlarin ufak capli gelmesi icin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by banucann-2 Yazıyı Oku
    Bora amca merhaba, ellerinizden öper saygılarımı sunarım. yeniden kayıt olmak zorunda kaldık şahsınızda buraya yazan tüm büyüklerimede bol kazançlar dilerim. ben 115 TRY/GR maliyet fiziki gram külçe altınlarımla sizleri okumaktan büyük keyif alıyorum. fiziki altın para kaybettirmiyor, zaman kaybettiriyor herkese tekrar bol kazançlar.
    Bizim saygılı sevgili yeğen banucan gelmiş...

Hoş gelmiş...

Altın konusunda başarından mutlu oldum...

Sanal paraları ne yaptın?

Umarım tatsız bir şey olmamıştır...

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Volkswagen yeni fabrikayı İzmir'de kuracakmış galiba:

http://www.otomobilsayfasi.com/haber...-secti/1420542
    Son durum bu:
    VOLKSWAGEN YENİ FABRİKAYLA İLGİLİ NİHAİ KARARI HENÜZ ALMADI-VOLKSWAGEN DENETİM KURULU SÖZCÜSÜ
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    100 boeing kurecik radar ussu incirlik karadenize bagliyan bogazlar ortadoguda guvenilir liman askeri olarak natonun 2.ci buyuk ordusu turkiye ile ticaret yapan firmalarin etkilenmesi boeing locheed martin irana turkiyesiz ambargonun basarisinin dusecek olmasi suriyede abdnin elinin zayiflamasi skorsky helikopterlerin iptal olmasi 100 adet aslinda epey etken var yaptirimlarin ufak capli gelmesi icin
    Bayılırım bu Nato'nun ikinci büyük ordusu lafına...

Neye göre?

Hangi kıstasa göre?

Asker sayısı ise, bu ikinciliği değerlenmeyi size bırakıyorum.

Hava savunma sistemi ne kadar etkili olduğu meşkuk, ordusunun hemen tüm kurumları kapatılmış, hava kara deniz kuvvetlerinin subaylarının önemli bir kısmı darbeden tutuklu, neredeyse hergün bir FETÖ operasyonu yapılan (bugün de böyle bir haber vardı Jandarmada) bir ordu sizce ne kadar güçlüdür?

5. Rusya'dan gelen s-400 taşıyan üçüncü uçak mürted üssüne indi - ntv

6.  Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    Cok yakindan taniyorum adem abiyi boludan lakin bedelli isi yakismamis bende yeni ogrendim
    İşleri dolayısıyla gidememiştir, yoksa savaş falan çıksa en önde gider eminim

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bayılırım bu Nato'nun ikinci büyük ordusu lafına...

Neye göre?

Hangi kıstasa göre?

Asker sayısı ise, bu ikinciliği değerlenmeyi size bırakıyorum.

Hava savunma sistemi ne kadar etkili olduğu meşkuk, ordusunun hemen tüm kurumları kapatılmış, hava kara deniz kuvvetlerinin subaylarının önemli bir kısmı darbeden tutuklu, neredeyse hergün bir FETÖ operasyonu yapılan (bugün de böyle bir haber vardı Jandarmada) bir ordu sizce ne kadar güçlüdür?
    Elbab ve afrini izlemediniz galiba guclu dediginiz abd ye ragmen yapilmadimi,ben sahsen gurur duydun...

Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Elbab ve afrini izlemediniz galiba guclu dediginiz abd ye ragmen yapilmadimi,ben sahsen gurur duydun...
    10 yıldan beri durmadan konuştukları güvenli bölgeyi neden kuramıyorlar.. ??

veya pyd terör örgütüne bırakılan yeri neden engelleyemiyorlar, neden harekat yapamıyorlar fıratın dogusuna ??

bunlar abd den izin alamadıkları için yapamadıkları şeyler mesela..

BOP projesini okuyun ve siyasal islama nasıl bir görev verildiğini anlayın ilk once.. jeopolitik okumalarınıza yardımcı olur..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 642/981 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •