Sayfa 645/981 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Bu kardeşlerimiz YüksekDöviz ülkeyi batırır der ,
    biz DüşükDöviz-CariAçık-DışBorç zinciri ülkeyi batırır deriz,
    bu muhabbet sonsuza kadar sürer gider..
    Neticede batma konusunda consensus sağlanmış, şekli tartışılıyor demek ki...

2. Yarın ralli başlar demiştik dün akşam. Hadi ralliniz hayırlı uğurlu olsun dolar zedeler.😄

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Teknikten çok çakmam ama bana buraları artık dip gibi geliyor. Yarın veya Pazartesi günü dolarda büyük bir ralli başlayabilir gibi bir hissiyatım var. Pazartesi AB yaptırımlar için toplanacak, S-400 meselesine bağlı olarak ABD yaptırımları masada. Artı 25 haziranda 4-5 puan birden faiz indirimi gündemde. Buna ek olarakta sıfırı tükettik eksi bakiye yazıyoruz.

Bu dolar önümüzdeki günlerde çıkmayacakta ne zaman çıkacak amk.
    Gerçi bütün bunlara rağmen tek cent almam, yazım sohbet amaçlıdır.

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yarın ralli başlar demiştik dün akşam. Hadi ralliniz hayırlı uğurlu olsun dolar zedeler.��
    Gramı da yakarsa dolar yakar ona göre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yarın ralli başlar demiştik dün akşam. Hadi ralliniz hayırlı uğurlu olsun dolar zedeler.
    T
    Ralliye bak çay demle .

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    T
    Ralliye bak çay demle .

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Henüz besmele çekti yemeğe başlamadı daha.😄

6.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Gramı da yakarsa dolar yakar ona göre
    Güzel bir şey dedin herhalde.😊

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    eylule kadar bekleyeceksiniz gencler/ihtiyarlar..o zamana kadar buldugunuz yerden alin (bana kalirsa altin alin) , sonrasina tekrar bakariz..
    ytd
    bosa heyecan yapmaniza gerek yok , 25 temmuz mb faize dokunamaz (neyi degistirirsen degistir , 500 baz puan gibi ucuk indirimlerde gozunu 6.50 de acarsin , short mort demez canina okurlar) bunun harici eylule kadar buralarda gezinir , onun harici ihtiyarlarin anilarini okursunuz bu topicte..
    5.75 ustu atarsa 5.88 bi ihtimal..
    5.60 alti karanlik siz dolarcilar icin, fed faiz indirimi icin altin daha makul gorunuyor gibi..
    ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Rus nakliye uçakları peşpeşe Mürted'e indikçe bir gözü dolar kurunda gülerek mırıldadığını duyar gibi oluyorum:

- 3 kuruşa S-400 ü hallettik mi... MB Başkanı ile birlikte hepsi 12 kuruş etmedi...10 kuruşa da 500 bip faizi geçirdik mi bu iş tamam...Damada diyorum. Çekinecek bu piyasadan bir şey yok...
    bora agabey dün buna benzer bir yazımı kopyalayıp topik aglama duvarına döndü demiştiniz
    demekki neymiş aglama degil etkenlerin yeterli tepki vermedigini anlatıyormuşuz

hesap kitap bilmeyen sadece inat için herşeye gözünü karartabilen reis sonuçlarının neler doguracagını düşünmeden bildigini okuma ya devam edecegini bunun yanında bakın bu iş böyle olur demek için de kuru düşük tuta bilmek adına tüm sermayeyi kediye yükleyecegi aşikar olmuştur iş işten gectiginde korkarım işini bilmeyen cavuşlar döner...
    konumuna düşmeyiz

Sayfa 645/981 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •