Sayfa 656/981 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Patriotlar ile Ruslar'ı
    S-400'ler ile ABD'yi vururuz.
    Her ikisini de hallederiz.
    Nasıl fikir
    2 ocakta başlayıp 2 temmuz da sona eren patriot alımına ilişkin abd ile aramızda bir program vardı zaten
    lakin basın yazmadığı için halkın bir şeyden haberi yok, bizimkiler yanaşmayınca 6 aylık süreç sona erdi..

2.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Patriotlar ile Ruslar'ı
    Her ikisini de hallederiz.
    Nasıl fikir
    Olabilir.Ayrica patriot'i fırlatıp s400 ile vurmayi,s400'u fırlatıp patriot ile vurmayı da deneyebiliriz
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

3. Almışken çin'den de uzun menzilli hava savunma sistemi olan hq-9 alalım.

Şavşat a yerleştiriz.

Maksat amerika'ya kıllık olsun.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

4. S-400'lerin teslimatının başlamasıyla Türkiye, S-400 ve Patriotları kendi topraklarında barındıran ilk ve tek ülke olarak da tarihe geçti.
    Rusya bu güne kadar sadece Çin ve Belarus'a S-400 sistemlerinin teslimatını gerçekleştirmişti. Türkiye, bugün Ankara'ya bu sistemin inmesiyle S-400'leri teslim alan üçüncü ülke oldu. Bunlar dışında Suriye'de de S-400 konuşlandırılmış durumda ancak bunlar bu ülkedeki Rus askeri üssünde yer alıyor
    Washington yönetiminin yaptırım tehdidine rağmen çok sayıda ülke Rusya'nın S-400 hava savunma sistemiyle ilgileniyor. Katar, Cezayir, Fas, Mısır, Vietnam ve Irak bulunuyor.

5. öyle gözüküyor ki merkez bankasının bu 15 günlük süre de çok defa selası okunacak

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    S-400'lerin teslimatının başlamasıyla Türkiye, S-400 ve Patriotları kendi topraklarında barındıran ilk ve tek ülke olarak da tarihe geçti.
    Rusya bu güne kadar sadece Çin ve Belarus'a S-400 sistemlerinin teslimatını gerçekleştirmişti. Türkiye, bugün Ankara'ya bu sistemin inmesiyle S-400'leri teslim alan üçüncü ülke oldu. Bunlar dışında Suriye'de de S-400 konuşlandırılmış durumda ancak bunlar bu ülkedeki Rus askeri üssünde yer alıyor
    Washington yönetiminin yaptırım tehdidine rağmen çok sayıda ülke Rusya'nın S-400 hava savunma sistemiyle ilgileniyor. Katar, Cezayir, Fas, Mısır, Vietnam ve Irak bulunuyor.
    Ve Türkiye ye göz yumulursa bu ülkeler de alacak . Kim blöf yapıyor acaba ?

Şurası da var ki ben hala S-400 lerin alındığına inanmıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ve Türkiye ye göz yumulursa bu ülkeler de alacak . Kim blöf yapıyor acaba ?

Şurası da var ki ben hala S-400 lerin alındığına inanmıyorum.
    Alındı, gelecek, ancak aktive edilmeyecek.
    Benim anladığım bu.

8.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Patriotlar ile Ruslar'ı
    Rusya "Türkiye'de Ermenistan kuracağım.." diye ortaya düşerse Patriot'u o zaman almalı,
    şu anda "Türkiye'de Kürdistan kuracağım.." diye ortaya düşen ABD olduğuna göre HSS'ne ayrılan paranın tümünü S400'e yatırmak mantıklı..

Sayfa 656/981 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •