Sayfa 675/981 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Siyaset üstü diye bir şey yok. Her şey siyaset. Mesela MB Başkanının görevden alınması müthiş bir hamledir. Bağımsız MB söylemi martavaldır, MBları merkezi Brüksel'de olan BIS'e bağlıdırlar. Bundan sonra yapılabilecek en güzel hamle( senelerdir yazdığım gibi,MBsının bağımsızlığının kaldırılmasını da senelerdir yazdım)
    Diyanet İşleri Başkanlığının kaldırılmasıdır. Laik Devlet imama maaş vermez.

Bunlar olduktan sonra miadı dolan siyasi parti ve liderin gitmesi gerekir. Çünkü; laik devlette lider, ''Ümmeti bölmeye hakkınız yok'' diyemez. Diğer taraftan; ''Kuzey Irak'ta Kürdistan var, iktirolun Kürdistan'a gidin'' de diyemez.

Annadın...
    Aslında var da, ne dediğini bilmediğinden kendine sıkıyor.
    Siyaset üstü ABD gibi ülkelerde vardır. Kurumlar siyasileri bir yerden sonra "siyasi amaçlar içinse" sallamaz ve ülke ve kurum menfaati gözetilir. Onunda yapılabilmesi için o kurumlar Anayasa ile korunur.
    Hani tek adamlık için ABD ABD örnek verildi ya, herkes biliyor ne olduğunu ama az önceki yaptığım yorumdaki gibi bilgi olmadan ulaaa diye yorum sallayınca sıvıyorlar.
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    Bir insan için en acıklı durum çıkarı için yada cahilce fanatikliginden yanlısı savunmasıdır.90 larda İstanbul'da öğrenciydim.Hava kirliliği had safhada ,trafik berbat durumdaydı.Biz şikayet ettikçe zamanın shp lileri kavga edecek kadar ileriye giderlerdi.Simdi aynısını AKP liler yapıyor.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    Ya insanların bilgisi olmamasını anlarım.
    Bir nebze adrenalin ile ya da çıkar ile bilmediği konu hakkında fikir yürütmeye çalışarak teori yürütmesini de ortam sıcakken anlarım.
    Günümüz durumu bu çünkü, her şey hakkında yorum yapmayı gerekli görüyor ama eşşeğin .... suyu kaçırdılar, başlıkta son 3-4 gündür.
    Uzun süredir ben başlığı abone olmadan izledim. Abone oldum yine uzaktan izledim. Arada bir yazarım ama daha çok hala okuyorum.
    Bu kadar mı iç sesinden kopuk, acaba ne hakkında bilgim olmadan fikir sallıyorum. Dur bir bakayım diyerek araştırma merakı olmaz.
    Ama dediğim gibi hayvanı da kötü örnek olarak kullanıyoruz, Eşşeğin bile bir itibarı var.
    Şimdi genel konuşma isim vererek denecek. Kendilerini de biliyorlar ama Konvertor tipli arkadaşlar.

Başlığı takip etme isteği kalmadı. Tamam hakkında başkalarını böyle bezdirerek değil, zaten dediğim günler aralığına bakın başlığa yazan profilleri değişti.

4. Başlığı takip etme isteği kalmadı.
    Bence takibe devam edin...Her şey bu başlıkta.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Kendisini ümmetin kutlu bir ferdi kabul eden birine "laik cumhuriyetin cumhurbaşkanı ümmeti bölmeye hakkınız yok" dedi diye Erdoğan'ı kınasın, tenkit etsin falan diye laf söylemek ne kadar yerinde...

Human çok güzel vurguladı...

Sanıyorlar ki bu beceriksizlikleri, milletin ülkenin başına açtıkları onlarca gaileyi CHP yapsa biz susacaktık...

Bakın imzam olarak ne yazmakta: Eğriye eğri, doğruya doğru. Benim hırsızm iyi değildir.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun eylem ve söylemlerinin bazılarını benim kadar çok tenkit eden biri yoktur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Kendisini ümmetin kutlu bir ferdi kabul eden birine "laik cumhuriyetin cumhurbaşkanı ümmeti bölmeye hakkınız yok" dedi diye Erdoğan'ı kınasın, tenkit etsin falan diye laf söylemek ne kadar yerinde...

Human çok güzel vurguladı...

Sanıyorlar ki bu beceriksizlikleri, milletin ülkenin başına açtıkları onlarca gaileyi CHP yapsa biz susacaktık...

Bakın imzam olarak ne yazmakta: Eğriye eğri, doğruya doğru. Benim hırsızm iyi değildir.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun eylem ve söylemlerinin bazılarını benim kadar çok tenkit eden biri yoktur.
    Bora abi aynen.Bir ülkede doğruya doğru yanlışa yanlış demedikce hiçbir şey duzelmez .En acı tarafida dogruda yanlisda çok net ortada olabiliyor.Ama yanlista ısrar ediliyor.Malesef totalde hep kayiptayiz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Şu kadarını söyleyeyim kendimle ilgili:

1965 yılında taraf olduğum İşçi Partisi dışında hiç bir partiyi tutmadım.

CHP ar belası kabilinden, oyum boşuna gitmesin ya da AKP kazanmasın diye oy verdiğim bir parti.

Parti politikasının kimden yana olduğu belli olmayan muhalif olmaktan başka ortaya bir strateji koymayan, şimdilerde muhafazakarlıkta AKP ile yarışan bir parti.

8. sanayii üretimi 9 aydır daralıyor mayısda yine imalat sanayi küçülmesi var.Gerci bu verileri Konvertor den geçirince pespembe bir türkiye gözüküyor orası ayrı

Sayfa 675/981 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •