Sayfa 677/981 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,409 - 5,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Takiyyeyi insanlar yapar...

Partiler değil.

Yöneticiler.

Kılıçdaroğlu hakkında dediğim ortada...

İmamoğlu için de...

Moskova merkezli Strateji ve Teknoloji Analizleri Merkezi Başkanı Ruslan Pukhov, satışı Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kişisel zaferi olarak niteleyerek, S-400 anlaşmasıyla Rusya'nın uluslararası arenada büyük başarı elde ettiğini söyledi.

Rusya Savunma Bakanlığı Halk Konseyi üyesi de olan Pukhov, anlaşmanın silah ticaretinin ötesinde olduğunu ve önümüzdeki dönemde Rusya'nın Türkiye üzerinde nüfuzunun da artacağını kaydetti.

Son gelişmelerle ilgili euronews'ün sorularını cevaplayan Pukhov, "Bu, silah ticaretinin çok daha ötesinde. Bu, Rusya'nın uluslararası arenada büyük bir askeri başarısı. Bu, kesinlikle Putin'in kişisel zaferi. Çünkü eğer onun kişisel müdahalesi olmasaydı, eğer bir şekilde satışın bir parçası olmasaydı bu işlem de gerçekleşmeyecekti." dedi.

Anlaşmanın Rusya için büyük faydaları olduğunun altını çizen Pukhov, "Rusya için avantajları açık: Türkiye'de nüfuzu artacak, para kazanacak, Türkiye'ye daha farklı ürünler satmak için fırsat doğacak, Amerikalıları 'trolleme' fırsatı gibi çok sayıda fırsat doğacak. Bizim için sadece artıları var." diye konuştu.

Türkiye ile ilişkilerin farklı bir boyuta taşınacağına dikkat çeken Pukhov, Rusların verdiği güvenlik garantisinin Avrupalılardan ve Amerkalılardan daha fazla olduğunu kaydetti: "Biz Türklerle daha bağımlı hale geliyoruz. Her iki tarafın da uzlaşma sağlaması daha kolay olacak. Silahlar alındığında, güvenlik ve güvenlik garantisi de satın alınıyor demektir." ifadelerini kullandı.

3. 2020 de 8,40-8,60 arası olası..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Hoca...

2020'de ya ben ölürüm, ya dolar, ya da Erdoğan...

Yarın ne olacağını bilmediğimiz bir ortam ve dünya için çok uzun vade.

Kimin ilgisini çeker allasen...

Derde deva kabilinden Pazartesi günü için bir tahminin var mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Moskova merkezli Strateji ve Teknoloji Analizleri Merkezi Başkanı Ruslan Pukhov, satışı Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kişisel zaferi olarak niteleyerek, S-400 anlaşmasıyla Rusya'nın uluslararası arenada büyük başarı elde ettiğini söyledi.

Rusya Savunma Bakanlığı Halk Konseyi üyesi de olan Pukhov, anlaşmanın silah ticaretinin ötesinde olduğunu ve önümüzdeki dönemde Rusya'nın Türkiye üzerinde nüfuzunun da artacağını kaydetti.

Son gelişmelerle ilgili euronews'ün sorularını cevaplayan Pukhov, "Bu, silah ticaretinin çok daha ötesinde. Bu, Rusya'nın uluslararası arenada büyük bir askeri başarısı. Bu, kesinlikle Putin'in kişisel zaferi. Çünkü eğer onun kişisel müdahalesi olmasaydı, eğer bir şekilde satışın bir parçası olmasaydı bu işlem de gerçekleşmeyecekti." dedi.

Anlaşmanın Rusya için büyük faydaları olduğunun altını çizen Pukhov, "Rusya için avantajları açık: Türkiye'de nüfuzu artacak, para kazanacak, Türkiye'ye daha farklı ürünler satmak için fırsat doğacak, Amerikalıları 'trolleme' fırsatı gibi çok sayıda fırsat doğacak. Bizim için sadece artıları var." diye konuştu.

Türkiye ile ilişkilerin farklı bir boyuta taşınacağına dikkat çeken Pukhov, Rusların verdiği güvenlik garantisinin Avrupalılardan ve Amerkalılardan daha fazla olduğunu kaydetti: "Biz Türklerle daha bağımlı hale geliyoruz. Her iki tarafın da uzlaşma sağlaması daha kolay olacak. Silahlar alındığında, güvenlik ve güvenlik garantisi de satın alınıyor demektir." ifadelerini kullandı.
    osmanlıda bir söz vardı... "kurttan post moskofdan dost olmaz" biliyorsun değil mi?
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Hoca...

2020'de ya ben ölürüm, ya dolar, ya da Erdoğan...

Yarın ne olacağını bilmediğimiz bir ortam ve dünya için çok uzun vade.

Kimin ilgisini çeker allasen...

Derde deva kabilinden Pazartesi günü için bir tahminin var mı?
    Var , al.

ama hiç beyenmeyeceksin..

DANTEL OYASI..

Maalesef, $ , senin, benim veya onun ölümü ile mecrasını değiştirmeyecek..

O kalın kırmızının altının MEZAR olduğunu bilenlerin can çekişmesi ile o dantel oyası

ortaya çıkıyor. Ve "o" 1. toplama ayağı ondan dolayı 5- 7 ay sürecek..

ve yaşayan görecek..
    Son düzenleme : izmirli_hoca; 13-07-2019 saat: 11:46. Sebep: İlave

7. Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, şahsi düşüncelerim hayali çalışmalarımdır. Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim. Trade at your own risk

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,906
     Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    Ya insanların bilgisi olmamasını anlarım.
    Bir nebze adrenalin ile ya da çıkar ile bilmediği konu hakkında fikir yürütmeye çalışarak teori yürütmesini de ortam sıcakken anlarım.
    Günümüz durumu bu çünkü, her şey hakkında yorum yapmayı gerekli görüyor ama eşşeğin .... suyu kaçırdılar, başlıkta son 3-4 gündür.
    Uzun süredir ben başlığı abone olmadan izledim. Abone oldum yine uzaktan izledim. Arada bir yazarım ama daha çok hala okuyorum.
    Bu kadar mı iç sesinden kopuk, acaba ne hakkında bilgim olmadan fikir sallıyorum. Dur bir bakayım diyerek araştırma merakı olmaz.
    Ama dediğim gibi hayvanı da kötü örnek olarak kullanıyoruz, Eşşeğin bile bir itibarı var.
    Şimdi genel konuşma isim vererek denecek. Kendilerini de biliyorlar ama Konvertor tipli arkadaşlar.

Başlığı takip etme isteği kalmadı. Zaten dediğim günler aralığına bakın başlığa yazan profilleri değişti.
    Daha önce buranın gediklilerinden başka bir arkadaş da yazmıştı. Maalesef akepe ülkede "herşeyi bildiğini sanan ama aslında hiçbirşey bilmeyen, anlamayan bir kara cahiller sürüsü" yarattı.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 677/981 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •