Sayfa 708/981 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    birşeyi merak ediyorum aydınlatırsanız sevinirim
    Diyelim 3 yıllık doğalgaz bulundu
    Şimdi biz üretmeden vergi ile geçinen bir ülkeyiz
    Bu yakıttan gelmeyecek vergi öncelikle ekonomiyi batırmaz mı? Ardından enerji şirketlerini ?
    Vergi alınmayacağını kim söyledi ki.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Böyle 5.87, 5.97. 6.07, 6.27 6.47 diye giderseniz bu başlık peşinizden ayrılmaz doktor bey..
    Hesaplayip söylüyorum üstad. Şuan 5.80

3. 27 ekim 1922 şark tiyatrosu bursa MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ''öğretmen hanımlar öğretmen beyler bugün cidden müstesna bir gün önce istanbuldan kalkıp buraya kadar geldiğiniz için hepinizi arkadaşlarımla birlikte selamlıyoruz ayrıca yine bugün barış görüşmeleri için lozana davet edildik refet paşa türkiye büyük millet meclisini ve onun emsalsiz ordusunu temsilen istanbula vasıl oldu ve bugün lord george başbakanlıktan istifa etmek zorunda kaldı hanımlar beyler bu noktaya kolay gelmedik onun içinde öğretmenlerimiz şairlerimiz yazarlarımız uğradığımız felketin bir daha yaşanmaması için o kara günlerin sebeplerini nasıl kan ve gözyaşı dökerek kurtulduğumuzu en doğru ve en güzel bir biçimde anlatıcaklardır sanıyorum bu vesileyle şehit askeri tazimle yad edelim kurtuluşa emek vermiş asker sivil kadın erkek şehirli köylü genç yaşlı herkezi minnetle selamlıyorum ama şunu özel olarak belirtmeden geçemeyeceğim dünyanın hiç bir kadını ben vatanımı kurtarmak için türk kadınından daha fazla çalıştım diyemez ama şunu bilelimki bugün ulaştığımız nokta hakiki kurtuluş noktası değildir hakiki kurtuluşa medeni çağdaş ilime fenne insanlığa saygılı istiklalinin değerini ve şerefini bilen hurafelerden alınmış fikri vicdanı hür bir cemiyet olduğumuz zaman ancak ulaşabiliriz öğretmenler ordularımızın şimdi aramızda bulunan yiğit komutanlarımızın kazandığı zafer eğitim ordusunun zaferi için zemin hazırlamıştır hakiki zaferi cehaleti yenerek siz kazanacak ve koruyacaksınız çocuklarımızı ve geleceğimizi ellerinize emanet ediyoruz çünkü kurtuluş savaşının sebeplerini anlamını ve nelere malolduğunu çok iyi bilen sizlere yürekten güveniyoruz'' adam öyle büyük bi adam ki resmen bugünler için söylemiş sanki cahil kalmış toplum cahilleri seçiyor aslında demek istediği savaşı kazansakta cahillik devam eder ise yokoluşumuz yine tekerrür edecektir çünkü aptal toplumlara bu dünyada yer yok birilerinin neden imamhatiplere cemaatlere yönlendirdiği ve kendi zümresini neden amerikada avrupada okuttuğu belli sebebi çok açık toplumun geneline deniyor ki sen aptal ve salak kalacaksın benim zümremde akıllı olup bu sürüyü yönetecek bu zincir kırıldığı gün türkiye olması gereken yere zaten gelir.

4. Erdogan says Turkey will make serious rate cuts: Haberturk

https://www.reuters.com/article/us-t...-idUSKCN1U90G2
    Never test the depth of river with both the feet!
    W.B.

5.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    İşte bu yüzden AK yönetim bulmuyor petrolü, doğalgazı...

Bulunca basıyor kuyulara betonu...

Hakikaten iş adamı sanayici misiniz siz?
    evet yaklasik 45 yildir bir fiil calisan firmanin sahibiyim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    evet yaklasik 45 yildir bir fiil calisan firmanin sahibiyim
    "bilfiil"...

7. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD ve AB üyesi ülkelerin ekonomik yaptırım tehditleriyle ilgili konuşarak, "AB ne diyor? Yaptırım uygulayacakmış. Ne ise senin yaptırımın yap. Kusura bakma." ifadelerini kullandı
    Erdoğan KKTC'deki Türklerin haklarını AB üyesi ülkelerin savunmadığını ifade ederek, Şimdi çıkmış AB ne diyor? Yaptırım uygulayacakmış. Ne ise senin yaptırımın yap. Kusura bakma. Siz bir defa Kuzey Kıbrıs'taki Türklerin haklarını savunmadınız. Verdiğini sözleri de yerine getirmediniz. Münhasır Ekonomik Bölge noktasında da AB, hala tek taraflı hareket etmeye devam etmektedir. Siz, tek taraflı hareket ederken size 'eyvallah' mı diyeceğiz? ki bu konuşmaların, atılan adımların hiç birisinin uluslararası bağlayıcılığı da yoktur. Biz, şimdi burada KKTC'deki soydaşlarımızla ilgili onların hukukunu nereden hareket ederek koruyoruz? Garantör ülke olma vasfıyla bu adımı atıyoruz. Buradaki duruşumuz da diktir, bu duruşumuzu sonuna kadar da koruyacağız." dedi.

8. 2 trol düşüyor hemen üşüşüyorsunuz biraz nezaket biraz sevgi hoş görü durum bu kadar vahim olmasa pazar pazar buraya düşmezlerdi demekki sıkıntı büyük geliyor emekci trol günü kutlu olsun

Sayfa 708/981 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •