Sayfa 711/981 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761811 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,681 - 5,688 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    şimdi abi benim medyadan okuduğum
    guney kıprıs
    istediği kadan gırtlağına dek full deep throat silah alabiliyo ya her tür, bu en son çıkan izinle
    ama şey kapalı ya rus gemilerine, limanlar

guney kıbrıslılarda rusyadan s400 alsın sevkiyat uçakla olur hem, daha hızlı güvenilir, air cargo

bu açık kapıyı atlamış mamçaklarda okuyan türkçe bilen bi guney kıbrıslı kardeşimiz varsa

alsın fikri değerlendirsin, madem, yardımcı olak, dost eli uzatak, komşu akraba yarısı derler.
    KKTC vatandaşları Türkleri istemez sevmez, kabasakal diye hakaret eder, bunda haklılık payları var mıdır, yok mudur bilemiyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by zampard Yazıyı Oku
    KKTC vatandaşları Türkleri istemez sevmez, kabasakal diye hakaret eder, bunda haklılık payları var mıdır, yok mudur bilemiyorum.
    onda haklılık payları hiç yoktur
    yaşanmış olay.
    bi kıbrıs Türk ü
    pansiyoncu
    pazarlık etmiyo fiyatlar fahiş
    sonunda bura Türkiye değil kardaş dedi
    bende, senin cebinde tl ve de türkçe de konuşuyon, yani bura Türkiye dedim,
    bastım en kalite otel e . başlarım öyle iş e. adamda lafı çıkaramadı.
    ayrıca dostum dunya görüktüğü gibi değil
    abd rumlara silah serbestisini sence niye açtı? rustan alma benden al
    o ka basit ya, daha bi gıdım ötesi de yok o hesabın
    biz Türkler belkide inan dunyayı en karmaşık düşünen insanlarız ki
    belki de o yüzden başaramıyoz.

3.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    onda haklılık payları hiç yoktur
    yaşanmış olay.
    bi kıbrıs Türk ü
    pansiyoncu
    pazarlık etmiyo fiyatlar fahiş
    sonunda bura Türkiye değil kardaş dedi
    bende, senin cebinde tl ve de türkçe de konuşuyon, yani bura Türkiye dedim,
    bastım en kalite otel e . başlarım öyle iş e. adamda lafı çıkaramadı.
    ayrıca dostum dunya görüktüğü gibi değil
    abd rumlara silah serbestisini sence niye açtı? rustan alma benden al
    o ka basit ya, daha bi gıdım ötesi de yok o hesabın
    biz Türkler belkide inan dunyayı en karmaşık düşünen insanlarız ki
    belki de o yüzden başaramıyoz.
    orası türkiye değil bi kere bunu kafana sok, herkes bu konuda cahil, bağımsız bir ülke KKTC, çoğu durumda (özellikle dışişleri) TR'ye danışsa da, orda süregelen bir doğalgaz arama sorunu var, burada israil, fransa, abd, mısır, lübnan, bi şekilde suriye de var

4.  Alıntı Originally Posted by zampard Yazıyı Oku
    orası türkiye değil bi kere bunu kafana sok, herkes bu konuda cahil, bağımsız bir ülke KKTC, çoğu durumda (özellikle dışişleri) TR'ye danışsa da, orda süregelen bir doğalgaz arama sorunu var, burada israil, fransa, abd, mısır, lübnan, bi şekilde suriye de var
    İşte saçma olan orda abd ve İngiltere nin olmasi. Bunlar Akdeniz de kıbrıs a komşu mu?
    Kıyı deniz hukukuna göre ada nin 11 tane komşu ülkesi var
    Ada üstünde antlaşma yok henüz 74 den beri. Ateşkes le duruyo
    Ateşkesle durduğu içinde komşu ülkelerin askerleri ada da. Sayılarını sadece BM biliyo.
    Ama ya diğerleri nasıl burnunu sokuyo peki?
    Sen anladık medyadan okuyon azcik sona uzman kesiliyon. gaz diyon KKTC diyon onları biz zaten biliyoruz da. Bu üstteki sorun nasıl çözümlenir. ABD nin orda ne bi toprağı var ne bişey i. Yasayla adama silah alma serbestisi veriyon da adamın öyle bi hakkı zaten var.

5.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    bu arada cuma aldığım dolardan zarardayım pengatonun açıklama haberide tuzak çıktı resmen keriz (biz) silkeliyorlar...
    millet bu yüzden gelerek trollük yapıyor, senin dolarından bizene

6. Bu haftada ses cikmassa yukseldimi satarim alttan bi daha alirim tut tut nereye kadar az aksiyon sart kac defa 10 kurus karlari teptik ha gidecek ha cikacak

7.  Alıntı Originally Posted by zampard Yazıyı Oku
    Bildiğim kadarıyla KKTC'deki kamu bütçesinin büyük bir kısmını Türkiye finanse ediyor. 4-5 sene önce incelediğimde bizim maliye senelik 1-2 milyar TL ödeme yapıyordu. Bu para ile de oradaki devlat memurlarının maaşları ödeniyordu.

Bu açıdan bakınca KKTC'nin ne kadar Türkiye'den ayrı olduğu tartışma konusudur.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by zampard Yazıyı Oku
    biz kendimizi sevmiyoruz ki başkası niye sevsin..?
    harekat sonrası bütün azılı ülkücüleri adaya doldurursan daha çok sevilirsin..

Sayfa 711/981 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •