Sayfa 718/981 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    "Fakat burasi Turkiye...Gelecegi en sinsi dusmanlari tarafindan bile ongorulemez bir ulkedir.....Bizi bin bir beladan kurtaran hep bu ongorulemez belirsizliktir.."

Bir analiz böyle bir sonla bitiriliyorsa, o kadar uzun tutulmasının da bir anlamı kalmıyor bence...

Hani futbol uzmanlarının uzun uzun bilimsel analiz yapıp da "sonuçta top yuvarlaktır. her şey olası" demesine benziyor.

2. Fırtına öncesi sessizlik gibi bir ortam var.

3. ben 30 senedir tahvil, hisse, döviz piyasalarını takip ederim. Peki hiç bu kadar zırt bırt ulan bu ne olacak acaba diye bu kadar keskin dönüş ve belirsizliklere gark olduğumuz başka bir dönem hatırlayan var mı? Ülke yönetilmiyor, sonbahardaki yaprak gibi rüzgar yönüne göre savruluyor.

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Fırtına öncesi sessizlik gibi bir ortam var.
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/a...or-241955h.htm

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    https://www.yenicaggazetesi.com.tr/a...si-241954h.htm

6. Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, şahsi düşüncelerim hayali çalışmalarımdır. Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim. Trade at your own risk

7.  Alıntı Originally Posted by XMountaiN Yazıyı Oku
    Guzel bir de o zaman swap hamlesinden sonra gelen 6.25 ataginin nasil oldugunu aciklarsan alti daha dolu olur
    Zaten bende benzer bir soru sormuştum....yuksek swap TL faiz silahı yurt dışı piyasalarında TL üzerinde yapılabilecek spekulativ girişimleri engelme gücüne sahipmi diye sormuştum??...Eğer cevap evet ise o zaman işin seyri değişir demek istemiştim....

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    "Fakat burasi Turkiye...Gelecegi en sinsi dusmanlari tarafindan bile ongorulemez bir ulkedir.....Bizi bin bir beladan kurtaran hep bu ongorulemez belirsizliktir.."

Bir analiz böyle bir sonla bitiriliyorsa, o kadar uzun tutulmasının da bir anlamı kalmıyor bence...

Hani futbol uzmanlarının uzun uzun bilimsel analiz yapıp da "sonuçta top yuvarlaktır. her şey olası" demesine benziyor.
    Peki sayin Bora bey,...sizin Türkiye için net bir öngörülebilir bir tahminiz varmı?...

Benim bu ülkede öğrendiğim son tecrübe şudur.....Ne ülke uçuyor, şaha kalkiyor diyenlere nede ülke batiyor, çöküyor gidiyor diyenlere göre hareket edeceksin...Hangi tarafa inanıp uyarsanız zarar edersiniz...

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    https://medium.com/@erdalsaglama/fir...i-31a35d0af600

normal dalgalanmayan kur bir sabah siyah kuğu olarak karşımıza çıkacak gibi... sonrası yıkım...
    ?

Sayfa 718/981 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •