Sayfa 739/981 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Bence dolarcilar hukumete karsi sokaga inip eylem yapmaya baslasinlar.....

Bu başlığı ve de başlıktakileri böyle uygun günlerde rahatsız etmeseniz, bir kaç ağlak arkadaşımız dışında gayet rahat oturmaktayız.

ben şahsen hiç rahatsızlık duymuyorum tercihimden.

Ama yakında birileri ellerinde kola şişeleri, reisin "eyyyy amerika, eyyy ABD" höykürüşü ile sokaklara dökülecekler.

Bundan da adım gibi eminim...

2. Abd yaptırımlarınin konuşulduğu dönemde 6 trilyon dolarlık portföye sahip abd vatandaşlarına ait blackrock fonu thyao da ki payını daha yeni yüzde 5 e çıkarmış. 11,86 dan hisse almış.

İlginç.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu ülkenin insanları, fıtrat konusu mudur nedir çözemedim, hemen her konuda, o kadar hızla iki hatta üç kutuba bölünüp, içimizdeki bitmeyen kaynak nefreti karşımızdaki insanların üzerine püskürtmek zevk alıyoruz ki inanılmaz.

Başka hiç bir ülkede, bu kadar çok konuda, vatandaşın bölünüp, birbirlerinin ümüğünü sıkacak derecede birbirlerinden nefret edeceklerini düşünmüyorum bile.

Siyasette ne haldeyiz malum.

Yani bıraksalar meydanlarda birbirimize rahatlıkla girişebiliriz.

Gelişmiş insanların yaşadığı yerlerde bir barış ve centilmenlik sahası olan sporda halimiz de içler acısı.

Bu satırların yazarı bu konuda da kendinden de çok şikayetçi.

Hadi bu bildik konulardaki bölünmeyi bir kenara bırakalım.

Bir bilim insanı ortaya çıkıp "zeytinyağı iyidir. Bunu kullanmak sağlığa uygundur" der demez anında, "zeytinyağı sevenler ve zeytinyağından nefret edenler" olarak ikiye ayrılıp, bulunduğumuz her mekanda karşıt görüşteki hainleri(!) küfürle, hakaretle yenmeye çalışıyoruz.

Bu durumun adı nedir bilmiyorum?

Toplum bilimciler belki yeni bir ad bulup koyarlar literatüre de öğreniriz.

Türk toplumunun geldiği noktada (internetin ve de google bu konudaki yardım ve kolaylıkları da inkar edilemez) o çok öğündüğümüz, milli güvenlik derslerinin baş sloganı "milli birlik ve dayanışma" konusunda sınıfta kaldığını hepimiz biliyoruz.

Mafyadan tanıdığımız adamın biri çıkmış "Erdoğan eceliyle göçse bile bütün herkesi asacağız" diye ilan vermekten çekinmiyor.

Bugün korkarım bir kışkırtma olsa, zaten Kürt, Türk, Laz, Alevi, sünni vs vs parça pinçik olmuş bu toplum hiç çekinmeden birbirinin boğazını sıkacak kıvama geldi.

Traji komik olan da şu: Dün Devletimizin başı Erdoğan'ın önderliğinde kutlanan "Demokrasi ve Milli Birlik Günü"nde, günün mana ve ehemmiyetine uygun olarak (!) Erdoğan yaptığı konuşmalarda, ana muhalefet partisi liderine en ağır ifadelerle saldırmayı uygun gördü.

"Milli Birlik" mi demiştiniz?

Buyurun size en yetkili ve de etkili ağızdan "milli birlik" tanımı.

Bilirsiniz bizim ülkemizde, garip bir tecelli mi desek, ne yoksa onun bayramı vardır...

4. Dış İşleri Bakanı AB yaptırım kararları için kıytırık karar dedi.

5. Son dakika! Avrupa Birliği'nin Türkiye'ye yönelik yaptırım kararına tepki gösteren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu "Ciddiye almaya gerek yok" dedi.

6. Doğu Akdeniz’de faaliyetlerimizi arttıracağız.
    3 gemi var dördüncü gemiyi de göndereceğiz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Son dakika! Avrupa Birliği'nin Türkiye'ye yönelik yaptırım kararına tepki gösteren Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu "Ciddiye almaya gerek yok" dedi.
    Yok hükmündedir...

Vızıltı.

8. Bence ciddiye almaya gerek var.

1000 suriyeliyi yunan hududuna taşımanın tam zamanı.

Açıklanan yaptırıma karşı hamle olarak.

Sayfa 739/981 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •