Sayfa 750/981 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,993 - 6,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Akşam akdam sarı seriye aldı yalıyor bizim bademleri, dil.darbeleri atıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Bora abi merhaba, Buda artık pek yazmayı düşünmüyorum.Geçen gün troller için yüzüne tükürülecek adamlar deyince yönetim yazımı silmiş.Bende gerekmedikçe yazmama kararı aldım.Son zamanlarda trol tayfasından gına geldi.Yönetimde umursamayıp benim yazıları silince bende pek yazmama kararı aldım.Tabiki forumun sahibi yada yöneticisi değilim.Ama takip etsemde pek yazmayı da düşünmüyorum .Bora abi saygılar.
    afedersin ama saçmalama sn insan 3-5 30 iq trole pabuç mu bırakacan. onlar buranın eğlencesi. sitires topu.

3. Reisin karizması trumpı çizdi.
    Endamın yeter reis bravo.

4.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Viop forumunda paylaşılan bu görüşün de doğruluk payı olabilir.
    O ucaklar catir catir satilir hocam. Yunanistan ve Polonya hemen atladi bile bizim siparisleri almak icin.

5.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    afedersin ama saçmalama sn insan 3-5 30 iq trole pabuç mu bırakacan. onlar buranın eğlencesi. sitires topu.
    ++

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    ...sende haklıısın forumdaş...
    Sıkmayın canınızı. Yöneticiler tartışma uzamasın diye siliyor.
    Sizin yazdığınızda argo da olmasa sorun da olmasa.
    Karşıdaki saman kafalı kişiler başka yere çekiyor uzuyor da çekiyor.
    Bağnaz, yobaz kişilere laf anlatmak zor.
    Daha dün 1-2 söylemle yine burayı alevlendirdi baş harfi k.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Reisin karizması trumpı çizdi.
    Endamın yeter reis bravo.
    E boşuna mı dünya lideri deniyor

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    O ucaklar catir catir satilir hocam. Yunanistan ve Polonya hemen atladi bile bizim siparisleri almak icin.
    Yunanistan, Polonya alabiliyorsa s-400 aldığımızdan dolayı bize vermezler gibi.
    Ne zaman 10-20 tane f-35 envanterimize girer o zaman bu söylemlerin doğruluğuna inanırım.

6. Patriotları vermeyerek büyük bir hata yapmışlar diye açıklama yapan Trump'ın F35 leri vermeyerek gidin Rusya 'dan uçak alın gibi bir durum oluşturamaz bence.

7. ABD Başkanı Donald Trump, Barack Obama döneminde Türkiye'ye Patriot'ların satılmamasının yanlış olduğunu, bununla beraber, Rusya'dan S-400 alması gerekçesiyle Türkiye'ye F-35 savaş uçaklarını satmayacaklarını söyledi.. . . https://www.bloomberght.com/trump-ta...lamasi-2228575

8. Yarın BİST lastik yakar ralli yaparken. Dolarcıların tek bir umudu kaldı oda 25 temmuzda ki merkez bankası toplantısı. O toplantıda sükutu-hayel olmaması için en az 3 puan faiz indirilmeli. Yoksa dolar önce 5,50 sonra 5 lirayı öper.

Sayfa 750/981 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760800850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •