Sayfa 754/981 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by sko Yazıyı Oku
    Trump ertelerse böyle bir şeyi hayrına ertelemez.
    Yok sebeb o değil
    Hedefleri tutturmak lazım 500 milyar dolarlık silah satışı lazım pirimi hak etme için akşam satış hasılatını supervisor ına gondercek emme bi yüz gayme lik eksiği varmış halen daha
    Tabi Bi de ayib olmasın muhabbeti

2.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    ABD Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Morgan Ortagus, Başkan Donald Trump ve Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun, Türkiye'ye Rusya'dan S-400 füze savunma sistemi alımı nedeniyle verilecek yanıta ilişkin seçenekleri değerlendirdiğini söyledi.

Ortagus bakanlıktaki basın brifinginde yaptığı açıklamada, "Bakan (Pompeo) ve Başkan (Trump), Amerika'nın Hasımlarına Yaptırımlar Yoluyla Karşı Koyması (CAATSA) kapsamındaki bütün seçenekleri inceliyor. Buradan bugüne kadar yaptığımız açıklamalarda (Türkiye'nin S-400 alımının) ne gibi sonuçları olabileceğini açık bir şekilde ifade ettik. Bu sonuçları da bugün Başkan'ın Türkiye'nin F-35 alamayacağından söz ettiği açıklamasında gördük. Hangi yaptırım seçeneklerinin seçileceğine gelince, biz yaptırımlarla ilgili önceden bilgi vermiyoruz. Bakan Başkanla birlikte bunun üzerinde çalışıyor" ifadelerini kullandı.

https://www.amerikaninsesi.com/amp/t...mpression=true
    Biri a diyor diğeri b. Şopar akrabalar gibi a-be more more olduk

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. nöbetçi traderler uyudumu 00:00 öncesi artıya geçti gidiyor.

yaptırım tüm seçenekler masadaymış görelim..
    ?

4.  Alıntı Originally Posted by gecceanduana Yazıyı Oku
    Biri a diyor diğeri b. Şopar akrabalar gibi a-be more more olduk

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben artık sallamıyorum başkan en kötü 5.50ler gelse 20 bin zarar yazdırırlar bi 10 binide ben yakarım gece kuluplerinde psikolojim bozuldu çünkü haber takip ede ede akışına bıraktım stop bile koymuyorum artık dolar deli trump deli çelişkili bi abd var çelişkili bi piyasa var önce sağlık gerisi hikaye onu anladım zarar edince insan daha rahat oluyor.

5. TRT de 100 tane f35 vereceklermi vermeyeceklermi yi tartışıyorlar.
    Ulan para varmı yokmu soran yok , bütçe açığı gelmiş 75 milyar TL ye bunlar uçak peşinde amk

6.  Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    ben artık sallamıyorum başkan en kötü 5.50ler gelse 20 bin zarar yazdırırlar bi 10 binide ben yakarım gece kuluplerinde psikolojim bozuldu çünkü haber takip ede ede akışına bıraktım stop bile koymuyorum artık dolar deli trump deli çelişkili bi abd var çelişkili bi piyasa var önce sağlık gerisi hikaye onu anladım zarar edince insan daha rahat oluyor.
    Fiziki dolar mi tutuyorsunuz? Zarar hesabinda faiz kaybi var mi?

7. Trumpin f35 le ilgili dedigini burda esimle (abdlidir) cozmeye calisiyoruz ama tam biz de anlamadik

Patriotların s 400 ler yanında nekadar hantal olduklarını zaten kendileride biliyor.ABD yakın zamanda zaten envanterinden çıkarma kararı aldı.
    F35 'ri ABD donanmasının genarelleri bile beyenmedi.Almanya almaktan vazgeçti,Belçika yaptığı testlerde binlerce hata buldu oda vazgeçti.Hertarafı dökülen bir uçak..
    Suriye geçen aylarda F35 İsral uçağını s400 le değil s300 le düşürdü..teknik arza falan dediler...
    Ruslar zaten F35 in tüm bilgilerini biliyorlar,Çin dahil...
    ABD nin bütün amacı beş para etmeyen patriotlarla ucube görünümlü F35leri bizim gibi ülkelere satmak...

Biz almıyoruz desek bile illaki verecekler...keşke vermeseler...

Sayfa 754/981 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •