Sayfa 755/981 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by XMountaiN Yazıyı Oku
    Trumpin f35 le ilgili dedigini burda esimle (abdlidir) cozmeye calisiyoruz ama tam biz de anlamadik
    Yenge ingilizce biliyo mu?

2.  Alıntı Originally Posted by XMountaiN Yazıyı Oku
    Fiziki dolar mi tutuyorsunuz? Zarar hesabinda faiz kaybi var mi?
    var evt faizide hesapladım sorun değil kar zarar kardeştir vadelide uzun durup 6.10 lardan dolara yapışmanın sonucu böyle oldu ara ara panik alımda yaptım şuan düşününce gülüyorum o eski mantığıma sadece belli yerlerde stop olmasak zarar daha çoktu ucuz yırttım yine tfx target sağolsun yoksa 35 40 binlerdeydi iş faizle beraber.

3.  Alıntı Originally Posted by hunter77 Yazıyı Oku
    var evt faizide hesapladım sorun değil kar zarar kardeştir vadelide uzun durup 6.10 lardan dolara yapışmanın sonucu böyle oldu ara ara panik alımda yaptım şuan düşününce gülüyorum o eski mantığıma sadece belli yerlerde stop olmasak zarar daha çoktu ucuz yırttım yine tfx target sağolsun yoksa 35 40 binlerdeydi iş faizle beraber.

Mart ayinda ekim-aralik ling acmaya badlafim. Dolar 5.30-5.40 dan actigim pozisyonlar bile zararda. Simdi fiziki 5.40 dan alan adam 30 kurus karda oldugunu saniyor. Ama viop oyle degil gercekleri yuzune vuruyor.

4.  Alıntı Originally Posted by XMountaiN Yazıyı Oku
    Mart ayinda ekim-aralik ling acmaya badlafim. Dolar 5.30-5.40 dan actigim pozisyonlar bile zararda. Simdi fiziki 5.40 dan alan adam 30 kurus karda oldugunu saniyor. Ama viop oyle degil gercekleri yuzune vuruyor.
    ben şunu anladım kara geçtin mi patlamalarda 10 kuruş zıpladı satıcaksın ben yukarı sürücekler diye satıp alttan almadım belki 10 sefer 7-8 kuruş karları teptim onu yapabilmiş olsam zaten kardaydım şuan bu saatten sonra acımam 25 temmuz patladı mı yukarı satıcam alta gelmessede sorun değil risk almadıktan sonra dolar zarar ettiriyor dinamik şekilde kullanmak lazım fikrim bu yönde artık sayın xmountain 31 temmuz fed önceside satarım abd yaptırım durumları araya girmesse.

5. A recently published then quickly deleted document from the NATO Parliamentary Assembly appeared to reveal the location of roughly 150 U.S. nuclear weapons being stored across Europe. The revelation could confirm what has long been an open secret: The U.S. stores nuclear weapons in Belgium, Germany, Italy, the Netherlands, and Turkey. A copy of the original document was published by the Belgian newspaper De Morgen. The section in question read: These bombs are stored at six U.S. and European bases Kleine Brogel in Belgium, Büchel in Germany, Aviano and Ghedi-Torre in Italy, Volkel in The Netherlands, and Incirlik in Turkey, but did not attribute the information to any source.
    https://www.thedailybeast.com/us-nuc...in-nato-report
    Böyle kazara mı olur ya..
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

6. Dolarin yukari gitmeme sebeplerinden biri de o sanki. Millet dolardan oyle bir bikti ki bi yukari gitse satip kurtulacak. Yani hazirda bekleyen 180 milyar dolar var (bunun 20 milyari bikmistir diye dusunuyorum). Simdi yukari surseler millet 6.5 dan verecek dolari ellerine.

7. Allah belasini versin o f35 in. Ucan murat 131. Zorla kakalayacaklar.

8.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Allah belasini versin o f35 in. Ucan murat 131. Zorla kakalayacaklar.
    Dikine kalkiş iniş yapan modeli iyi ama
    Aslında Trump maliyetine saticakta s400 karizmayi cizdirdi tabi
    Şimdi kırgıniz diyorlar Kalbimiz kırık derinden yanık muhabbeti
    Sonra ver bi yanak deyip öpüşup barışılir para bu ya al gülüm ver gülüm

Sayfa 755/981 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz