Sayfa 778/981 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

f16 'larımıza tunning yaptıralım , yazılım attıralım ?

Master_Gamer Guest
     Alıntı Originally Posted by balbatros Yazıyı Oku
    Ambargodan ASELSAN çıkmış tan tutta Siha yaptık söylemler boş lakırdı. Bırak motoru sana çip satmasa sıçtın demektir haberin yok.

Rusya'ya çok güvenme zira İran s400 istedi de vermedi. Çin'de arka çıkmadı.

Dolar yükselmez belki ama bugünkü diplomatlar ve dünkü gemiye korsanlarin saldırması tesadüf değil bence. ben arkası gelecek diyorum soğuk savaş emareleri var.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Konyada uzay üssümüz var.Helikopter tank bile yapıyoruz.Uyandırma milleti.Ne güzel rüya alimde geziyorlar.Millet kafayı güzelleştirmek için ne kadar para harcıyor haberin varmı?

3. Bu saatten sonra piyasa faiz indirimi haric tepki vermez biz kaybedelim ulke kazansin sorun degil istedigimiz cozulmesiydi zaten isin gerildik iyice trump en kotu kisi ve kurumlari hedef alan yaptirimlari secer 5 madde o yuzden var zaten 6 olsaydi finansala kesin girerdi zaten aciklamalarin hepsinde turkiye ile muttefikligimiz devam edecek vurgusu net bicimde verilmis bu herseyi belli ediyor turkiyeyi rusyaya yedirmeyiz demektir bu ayriyetten rusyadan savas ucagini aliriz derler ama almazlar yemez o is sadece bak siz vermezseniz rusyadan aliriz baskisi olusturma amacli derler eurofighter yada yerli mmu ucakla devam edilir tekrar rusyadan s500 yada savas ucagi alirsalar gel bizim ekonominin de anasini belle demek olur o zira erdoganin gecenki aciklamasinda biz sozlesmeyi yaptigimiz zaman caatsa yoktu diyor bu su demek olsaydi almazdik iran petrol ambargosu muafiyet uygulamasi bitmeden once tupras alimlarini kesti irandan ben sevindim sahsen isin cozum yoluna girmesine yoksa cok fena yerlere giderdi is kacinilmaz son otelendi sadece fed de biraz uzatti isi 5 yil rahatiz

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,384
     Alıntı Originally Posted by Master_Gamer Yazıyı Oku
    Modifiye eder satarız .Dediğin gbi para da kazanırız.Bir modifiyeli f16 satarız iki suv alırız.
    çok uçağımız olunca herkez bizden korkar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    6 ayda kendi savaş ucaklarimizi yaparız..Tübitak her türlü bilgi ile dolmuş taşıyor...iyi oldu bu sutlanma...her işte vardır bir hayir

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    6 ayda kendi savaş ucaklarimizi yaparız..Tübitak her türlü bilgi ile dolmuş taşıyor...iyi oldu bu sutlanma...her işte vardır bir hayir
    Gonyali bilim adamlari fena calisiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    bilimsel gelişmemizde kırılma noktası bu.istesek olmazdı.domates salatalık satar bu uçakların yüz misli iyisini Ruslardan alırız.canimiz sağolsun..Batı düşünsün artık...oh ya bak rahatladım. bugün bir sıkıntı vardı üzerimde. gecti

f35 'lerin belli versiyonundaki mekanik bazı problemleri bir kenara koyacak olursak ; şuan için dünyadaki en gelişmiş savaş uçağı f35 maalesef. aslında ona sadece savaş uçağı demekte haksızlık olabilir , tam bir savaş platformu diyebiliriz . uçuş sürecindeki simülasyon yetenekleri ve diğer yer sistemleri ile entegrasyonu öne çıkan en önemli özellikleri.

biz almayalım tamam ama Yunanistan'ın ve rum kesiminin bunları temin edeceği düşüncesi canımı ciddi sıkıyor.

Sayfa 778/981 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •