Sayfa 793/981 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,337 - 6,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. 18 Temmuz Perşembe 13:56 SSB DEMİR : (F-35 KARARI) TÜRK ŞİRKETLERİ İLK BAŞTA BELİRLİ BİR KAYBA UĞRAYABİLİR -HT

belirli...

2. F35'leri internette incelerken kaskının 400bin dolar olduğuyla ilgili bir yazıyı okuyordum.Uçagin etrafındaki sensörlerden bilgi alıp kaska görüş sağlayan bir sistemden bahsediyor.ABD ve Israil ortak yapımı olacakmış 2016 yılından bir haber. Ben de Fatih Altayli gibi tahmin ediyorum iyi kotu oluruz ama yine de bize urun satarlar gibi me geliyor. Alttaki 2.yorum çok iddialaymış 3 yıl önce.

Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

3.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Fatih Altaylı'nın yazısından anladığım, TC Devletinin uğrayacağı 9 milyar dolar yanında, bu projeye iş yapan 10 Türk Şirketinin 11,5 milyar dolarlık da iş kaybı olacakmış...

Acıtmadı desek de...

Ciddi zarar.
    Biz uçak almak istemiyoruz demedik herhalde.O halde bizim isteğimiz dışında projeden cikarilirsak hukuki haklarımız hiç yok mu acaba?

Bu arada nice yıllara...
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

4.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Biz uçak almak istemiyoruz demedik herhalde.O halde bizim isteğimiz dışında projeden cikarilirsak hukuki haklarımız hiç yok mu acaba?
    .
    iddaya göre yok anlaşma yapılırken şartlar abd nin hazırladıgı sözleşmede yokmuş reis oraya gideriz buraya gideriz diyordu
    uyarıldı o söylemi bırakıp gasp falan demeye başladı

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,393
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Fatih Altaylı'nın yazısından anladığım, TC Devletinin uğrayacağı 9 milyar dolar yanında, bu projeye iş yapan 10 Türk Şirketinin 11,5 milyar dolarlık da iş kaybı olacakmış...

Acıtmadı desek de...

Ciddi zarar.
    acıtmaz,alıştık önemli diil

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku

Bu arada nice yıllara...
    Sağol Sn uzay44...

Siz de inşallah benim gibi sağlıklı yaşlanırsınız...

Bakın o tip projelerde yüzlerce sayfa sözleşme yağılır kanımca...Ne tür yasaklar vardır bakmak lazım. Ama bir poşetin üzerinde onlarca ikaz yazan bir ABD altyapısı bana sorarsanız hiç bir şeyi eksik bırakmaz..Ensenizi bile kaşımanıza izin vermez...

Ben bizimkilerin imza etmeden önce böyle araştırıcı bir kafa yapısına sahip olduklarını düşünmüyorum.

Ayıp kabul ederler ctratecik ortağa karşı...

Hani o lütfedip bizi proceye dahil etmişkene...

Not: Dün gece bu başlıkta lütfedip yaş günümü kutlayan arkadaşlara teşekkür ederim. Sağolun.

ABD'li yetkililer: Erdoğan S-400'leri darbe girişimi sonrası kendi uçaklarına güvenmediği için aldı.

Reuters haber ajansının özel haberine göre Amerika Birleşik Devletleri'nden (ABD) bazı yetkililer, Başkan Donald Trump'ın Türkiye'yi Rusya'dan S-400 hava savunma sistemini almamaya ikna edememesinde 15 Temmuz darbe girişiminin etkisi olabileceğini söyledi.

8.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    ABD'li yetkililer: Erdoğan S-400'leri darbe girişimi sonrası kendi uçaklarına güvenmediği için aldı.

Reuters haber ajansının özel haberine göre Amerika Birleşik Devletleri'nden (ABD) bazı yetkililer, Başkan Donald Trump'ın Türkiye'yi Rusya'dan S-400 hava savunma sistemini almamaya ikna edememesinde 15 Temmuz darbe girişiminin etkisi olabileceğini söyledi.
    Ne garip düşünceler bunlar böyle.

Sayfa 793/981 İlkİlk ... 293693743783791792793794795803843893 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •