Sayfa 833/981 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,370
     Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Altın'ı Gümüş'ü seviniz sevdiriniz,
    onlar sizin için varlar...
    sevmek ne kelime sarı kıza aşığım

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Damat bey uzun suredir gorunmuyor ortalikta.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dolar az daha düşsün sonra çıkar. Unutmuştuk ne güzel..

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Damat ortalığa çıkmadan almak hata olur gibi duruyor sahi o nerede 2 aydır piyasada hiç yok

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Altın'ı Gümüş'ü seviniz sevdiriniz,
    onlar sizin için varlar...
    Kürtler de altını gümüşü çok severler...

Bakın bir ortak noktamız çıktı...

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Arkadaşım git bir elini yüzünü yıka istersen.Piyasa kan ağlıyor.Senin o dediğin tatilciler nüfusun %10 nu bile değil.

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hala ogrenemediler

Nufus 95 milyon. Adamin gordugu 1 milyon

Gozle gorunenin hicbir onemi yok. Onemli olan istatistiktir.

Millet kan agliyor ben dolar kazanip geliyorum ulkeye ben bile etkileniyorum. Turkiye vergilerin cezalarin fiyatlarin tekellesmenin fakirligin olaganustu oldugu bir ulke

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Damat ortalığa çıkmadan almak hata olur gibi duruyor sahi o nerede 2 aydır piyasada hiç yok

En son karnını doyuruyordu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,340
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Hala ogrenemediler

Nufus 95 milyon. Adamin gordugu 1 milyon

Gozle gorunenin hicbir onemi yok. Onemli olan istatistiktir.

Millet kan agliyor ben dolar kazanip geliyorum ulkeye ben bile etkileniyorum. Turkiye vergilerin cezalarin fiyatlarin tekellesmenin fakirligin olaganustu oldugu bir ulke
    Aynen ....400 milyarlık yapılandırma söz konusu iken millette nasıl bir kafa var anlamıyorum.Ya adamlar işadamlarını kurtarma derdinde.Bunlar vatandaşa yıkılacak.Hala anlamak istemiyorlar.

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Ahmet Takan Erdoğan’ın partisinden istifa edip tarafsız Cumhurbaşkanı olacağını iddia etti. Takan bu iddiasını AKP kaynaklarına dayandırdı.
    Sıcak gündemin önemli bir maddesi olması sebebiyle, saraydaki Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi revizyon çalışmalarından da kısa notlar iletelim;
    Sarayda hala tam bir netlik yok. Siyasi kulislerde, “Geri adım atmak istemiyorlar. ‘Revizyon’ dediklerinin sadece Cumhurbaşkanı’nın partisinden istifa etmesi olduğu anlaşılıyor. Parti genel başkanlığını bırakmasının ötesine geçmeyecek bir revizyon gibi görünüyor. Cumhurbaşkanı olarak bundan sonra devam edecek. Tarafsız kalacak. En azından partisinden istifa etmiş olacak. Bunun dışında net bir değişiklik yok. Sadece bunun üzerine çalışılıyor. Bir kere daha seçilebilir ihtimali de masada duruyor” diye konuşuluyor.
    Takan, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın durumunda her an bir değişiklik olabileceğini iddia etti.
    AKP hükümetlerinden bakanlık yapan ve şu an İngiltere’de bulunan Mehmet Şimşek konusunun da belirlisizliğini koruduğunu söyleyen Takan, “Erdoğan’ın önündeki “gizli” Suriye raporu…” başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili bölümünde şunları kaydetti:
    Heyecanla beklediğiniz (!) kabine revizyonuna gelince… Ankara, “bugün-yarın açıklanabilir” diye geri sayıyor!.. Ali Babacan’ın partisine geçmeyeceğine ve kabine de yer almak istemediğine dair haberler çıksa da yaşantısına İngiltere’de devam eden Mehmet Şimşek konusu hala belirsizliğini koruyor… Nedenini ise AKP kaynakları “Berat Albayrak’ın durumundan dolayı. Bu konuda her an için her şey olabilir” diye izah ediyor!..

https://www.toplumsal.com.tr/akp-ici...istifa-ediyor/

Sayfa 833/981 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •